Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz Elims #256 üzenetére

    HI!

    en 99ota mar japozok, most egy civic es4, elktronika ugyben mobilon keresd ZudBika-t mond hogy pozso es en kudtelek
    2.1es haklis volt az uzemanyagra es a karbantartas emaradasara /nem egy xud7/9/ sajna ez itthn igencsak elmarados
    nekem a kedvenc joszagom egy 406 fl lenne a xud11vel:- ) /de ez nincs leglabbsi gyariban:- (/

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • Patrick

    addikt

    válasz Elims #256 üzenetére

    Állítottam a legalacsonyabbra, de akkor is erősebb a fénye, simán vakít. Igen, egyszer már kialudt, vagy kiégett, szét ment benne a szál, most raktam bele az újat. Majd a srácok megmondják mi a szitu.

    Egyébként meg vagyok vele elégedve, sajnos az előző tulajok nem törődtek vele, én most azon vagyok, hogy minden jó legyen. A polír meg van, sok mindent cseréltem már. Csak hátsó fék kell, a kipufogó rendszert akarom majd a leömlőktől kicserélni és igazából meg is vagyok mindennel. A többi már csak apróság, pl a szivargyújtó, vagy az egyik kis izzó nem világít a műszerfalon, ilyesmik vannak még. Egyébként imádom. :)
    Múltkor mentem vele 180-at (autópálya), eddig ez a max, tovább nem mertem, utána meg pont mértek, még jó, hogy lassítottam. Az az igazság, ez viszi a 240-250-et is. De 190-ig nem is mentem volna el, a gumik annyit bírnak.
    Ilyen autót szerettem volna, amióta láttam a Taxi c filmet, majd a kettőt, ott már az új lámpás verzió van. :) Csak az enyém nem fehér, hanem bordó. :)

    „Aki barátot talál, kincset talál."

Új hozzászólás Aktív témák