Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    válasz Marton90 #1199 üzenetére

    Vezérlőpult - felügyeleti eszközök - lemezkezelő. Itt nézd meg, amikor a gépre van dugva a pendrive, hogy benne van-e a listában. (ha van az asztalon sajátgép ikon, akkor azon jobb klikk, kezelés vagy mi a neve, de ugyanoda jutsz)

    Elképzelhető, hogy nem kapott betűjelet a pendrive, ezért nem látod és semmi más baj nincs.

    Aztán megnézheted a start menü - eszközök részben is. Nekem külső vinyóval volt olyan problémám, hogy rádugtam a gépre, elvileg minden oké volt, de mégsem tudtam használni. Ekkor az eszközök menüben felkiáltójeles volt, jobb klikkre adott hibakeresés és javítási lehetőséget, amivel gyakorlatilag semmi mást nem csinált, mint újratelepítette a drivert hozzá, de utána jó lett.

  • dbius

    veterán

    válasz Marton90 #1202 üzenetére

    A gép egyébként látja a pendriveot, a képernyőmentésből egyértelműen látszik, ott van, de nincs betűjele. Viszont valami miatt megakasztja a lemezkezelő szolgáltatást is.

    Próbáld meg a pendrive bedugott állapotában az eszközkezelőben szétnézni, és ha megtalálod a pendriveot, akkor távolítsd el az eszközkezelőből, majd új hardver keresése. Ekkor újratelepíti az eszközhöz szükséges drivert.

    Utána próbáld megnézni, hogy mi a helyzet, esetleg indítsd újra a gépet és úgy.

    Egyébként van rá lehetőséged, hogy másik gépen is kipróbáld a dolgot, hasonló oprendszer alatt? Ha igen, ott mi a helyzet? Ugyanez? Ha más gépben, hasonló szoftverkörnyezetben ugyanezt csinálja érdemes lenne viszavinni a boltba, ahonnan van, hogy előtted próbálják ki minden varázslás nélkül. Csak dugják rá egy gépre és nézd meg, hogy ott lehet-e használni. Ha nem, akkor kérsz helyette másikat.

Új hozzászólás Aktív témák