Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dluinet

    nagyúr

    válasz aneda #91010 üzenetére

    Tudom, a sógorom is mindig ezt mondta, aztán a Kőlyuki Betérő étteremnél a szokásos sebességével ment, a 60-as táblánál, és megcsúszott az úton, mert a kanyar vége árnyékban volt, és ott nem száradt fel. Így felborult, az autó meg gazdasági totálkár lett.
    Nem keveset vezettet, év 50 ezer km volt a minimum nála.
    Általában azok akik azt hiszik, hogy tudnak vezetni, azokról derül ki, hogy csak a gázpedált tudják folyamatosan nyomni, és a sebesség korlátozó táblákat minimumnak hiszik. De amikor az úton 70-nel megy valaki, akkor azt már nem tudják megelőzni. Holott kb 8 kilométerenként településen megy keresztül az út. Azt már kis sem számolom, hogy 8km alatt hány perc késést lehet összehozni ekkora sebesség különbségnél, akkora országban, amit egy tank üzemanyaggal oda-vissza keresztben meg lehet járni.

    A városban hétvégén a munkahelyemre kb 8 perc alatt jutok be, ugyanez iskolaidőben hétköznap 30-40 perc (ennyi idő alatt a 6-oson rengeteg utat lehet megtenni 65-tel) mégsem érzem, hogy más lenne a hibás.

    Lassan hajtani, pedig csak autópályán lehet, ahol a minimum a 60, tehát a 65 még autópályára is elég.

    Ha nagyon zavarnak a lassan hajtók, akkor állj át az ő oldalukra.

    "Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

  • TRob1

    veterán

    válasz aneda #91010 üzenetére

    Ez bullshit! Ezzel tipikusan az idegbeteg gyorshajtók szoktak érvelni. (Ne érts félre, ezzel nem azt mondtam hogy Te is feltétlenül közéjük tartozol, nem tudhatom.)
    De az biztos hogy nem a "lassanhajtók" és a szabálykövetők okozzák a baleseteket (kivétel itt is lehet, mint mindenhol).

    ui: Mondjuk ez is ránk jellemző, hogy a szart is ki tudjuk magyarázni, és ha mi vagyunk a hülyék, akkor is a másik az. :D

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák