Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Meg lehet valahol nézni, hogy úton van-e a védettséget igazoló kártyám? Családilag már 2 hete kigyógyultunk a covidból, de kártya még sehol. Közben akik utánam kaptak covidot vagy oltást, már mindenki kapott kártyát.
    Igaz aki covid után kapta, ő kapott egy igazolást alig 2 hónap védettségről... :F

    Még elvileg kb. 2 hétig várakoztatnak az oltással (telefonos egyeztetés miatt tudom, mert a karantén idején kaptam volna az oltást), szóval ha most valami admin okból nem kapok védettség kártyát, akkor egy ideig még nem lesz olyanom.

    Ráadásul csak elvileg 2 hét a várakoztatás még, mert már nem tartanak 3 hónap várakoztatást a fertőzés után az oltással. Ugyanakkor az SMS-ben ami jött ott megint 3 hónapot írnak, hogy 3 hónapon belüli fertőzés kizáró ok.
    A gond ezzel az, hogy maga az oltás beadható covid után / közben is, nem ezért kell várni, hanem mert addig van védettség és nem szükséges. Viszont erről a védettségről kellene igazoló kártya, mert a karantén értesítő email nem elég...

    A háziorvosomat nem akarom ezzel zaklatni, szerencsétlenek kidolgozzák a belüket is.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák