Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz M_AND_Ms #93532 üzenetére

    Kérdés, hogy mennyire pontos az én órám. Egy egyszerű okoskarkötő (Huawei Mi Band 4 Pro). Mondjuk szerintem kevesebbet mutat, mint a direkt erre a célra készült újjra húzható mérők. Próbáltam párszor kolléganőmét, amikor az 99-100%-ot mutatott, az enyém csak 95-96-ot és ez többször így volt.

    #93534 Lomha

    Ja értem. Akkor azért nálad komolyabb lefolyású volt. Nálam pl. köhögés és levegő vétel probléma egyáltalán nem volt. ÁMDE! Most, lassan 1 hónapra rá jött elő, hogy 2 hete a torkom egyik felén egy brutális fájdalom volt napokig, de csak egy apró pontban, de köpni nyelni nem tudtam, majd egyik pillanatról a másikra eltűnt, 1 hete meg a másik oldalon ugyanez. Nem olyan fájdalom, mint amikor fáj az ember torka normál megfázásnál vagy torokgyulladásnál, hanem valami nagyon furcsa... aztán ezen az oldalon is eltűnt egy pillanat alatt.

    #93533 a2d2

    Valljuk meg, és gondolom Te is belátod, hogy az a rengeteg futkorászás azért kicsit korai volt :) Láttam a facen, milyen köröket mentél. Nem kellett volna még, az biztos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák