Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    Én sokszor tötymörgök, mert van olyan autó is, amit vezetek, ami nagyon gyenge (vagy másik, ami meg van pakolva 2 tonnával és azért nincs már erő benne), de ezt is lehet jól csinálni, már a tötyimötyit: egyszerűen és biztonságosan és egyértelműen elengedem a mögöttem láthatóan gyorsabban haladót, ahogy érzékelem, hogy letolna. Lemászok amennyire lehet az út szélére és ha úgy látom, hogy nincs akadály szemből, akár még jelzek is indexszel, hogy menjen (van olyan dög autóm is, ami megrakva optikailag is akadály, azzal meg pláne hasznos a jelzés, hogy mehet, mert nem lát át rajtam, ezt meg is szokták köszönni). Olyan is volt már nem egyszer, hogy ha láttam, hogy feltartok több autót és jött félreállásra alkalmas dolog az úton, akkor akár félre is állok, amíg elmennek. A gond tényleg azokkal van, akik vakon tartják fel a sort és frankón be is másznak a felezővonalra, meg jah, a büntetőfékezők :) Jó, volt már, hogy én is csináltam, bár fékezés nélkül csak a fékpedált megpöccintve, hogy csak felvillanjon, mert azért némelyik tényleg úgy közeledik és főleg olyan közel, hogy ha épp akkor vészfékezni kell, akkor lehet, hogy ő jár rosszabbul. Szóval azért vannak a bunkón, ész nélkül az ember közvetlen seggére ráállók is, azok megint egy külön történet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák