Új hozzászólás Aktív témák

  • magi20

    senior tag

    Bazz muszály beírnom leírnom........egyszerűen számomra hihetetlen a dolog,hogy léteznek szó szerint ennyir surmó emberek.

    Elég sokatokkal üzleteltem már.....csomószor felhívok embereket,és ha véletlen nem tudok menni vagy nem jó az időpont előre szoktam közölni,
    na mindösszesen egyszer Csepy-t hagytam cserben,mert kiment a fejemből a találkozó.

    Wutu nevű ipséről van szó.

    ugyebár feladtam a hirdetést,hogy komplett gépet keresek olcsón,többetektől is megvettem már cakk-pakk dolgokat egyben,vagy félkonfigokat...ph-n kívül is,,,többen visszajárnak hozzám,és van akinek már a 10.-k gépet rakom össze,ezért tudom néha a szarokat is felvásárolni,ami másnak nem kell.,persze nekem is van hasznom rajta de ez nem ide tartozik.többen is adtatok nekem félkonfigra ajánlatokat,sajnos egyiket sem tudtam elfogadni mert gyengék voltak teljesítményileg.

    Na ami a csőrömet bassza de kurvára.:::!!!!!!!!!!

    Wutu hirdetése: x2 939 3800+
    Msi k8N-neo 4f
    3db ddr ram hynix meg még valami
    egybe 45000-ami tény azért nem is kevés.nem véletlen hogy kb 2 hónapja megvan neki :C :C

    na érdekődtem, mondtam neki lehet tudok vevőt a cuccra,többször is írtam neki hogy nem 100% mivel nem én veszem,ezt sem volt képes felfogni.-na mindegy
    még 1000ft-ot sem engedett......leszartam mert beizgultam 939-es procra-mivel másik gépet is tudok adni az embernek az meg az enyém lett volna----de csak a lap+proci lett volna az enyém.

    Elvileg ma találkoztunk volna délelött 11 órakor.
    11.02-kor hív hogy uh hol vagyok mert ő ott vár rám,ami gondolom a munkahelye mellett van,vmi délhús üzem-nél mivel azt mondta ott dolgozik------mondtam neki hogy sajnálom kiment hirtelen a fejemből-----de valószínűleg 2-3 körül visszaérek pécsre és akkor hamár nem lesz ott ,mert közölte hogy 1-ig lesz csak ott--akkor majd én elmegyek érte autóval ahol ő lakik.

    Sajnos amit ennek a lófasz miskának nem mondtam az röviden annyi,hogy költözünk elöször szentlőrincre,közbe tamásiba hordom haza a cuccokat is-plussz még reggel rosszul lett barátnőm szívbeteg apja is,és ezért nem tudtam elöbb beérni.......ezt nem közöltem vele,mivel semmi köze sincsen hozzá,.....Kértem pár napja amikor már erősködni kezdett,hogy legyen megértőbb,mert nincs sok időm a pakolászás költözködés miatt..... ,mivel ő megvette magának a másik cuccot 30000-ért.......erre mondtam neki hogy és mi van ha lemondják a géprendelést?????vmilyen ok folytán...:ő ezt sem értette,neki természetes volt hogyha egyszer érdeklődök,akkor ez 100%%%%------------innen is sötétnek gondolom.

    Ugye telózott 11.02-kor kemény kb 4-5 perc hatalmas várakozás után,amit óriási kurva nagy séta előzhetett meg kb 20 másodperc....és majd ezután 11.16-kor jön az sms:

    Wutu: Én megértő voltam,de legalább szólhattál volna,hogy ne várjalak. Nem vagyok hozzászokva az ilyen üzletekhez,vagy Bejössz érte Most,vagy tárgytalan az egész!

    Ugye én mondtam neki hogy 2 körül érek be...---amit Nevil 2 öccse tanúsíthat is,mivel onnan hoztam moncsit,dvd írót-tápot....2.10kor voltam ott kb.

    de nem neki ez nem volt jó-telóban is mondta hogy akkor kedd lesz belőle.ezután a beszélgetés után jött az sms:

    Tények:

    1: -ok hívnom kellett volna-bár azért elötte lévő nap ő mondta hogy azért elviszi a cuccot magával ( hatalmas cipekedés lehetett bazz az autójával)-és ha nem megyek és épp nem érek rá akkor csak kedd

    2: ő ezért kap 45000 jó magyar forintot,és én rohangáljak utána faszom????
    kurvára keveri az eladó meg a vevő fogalmát......miközben neki van kocsija......az tény hogy mondta hogy van egy 2 éves lánya-és ezért ne menjek oda,
    de könyörgöm kb 2 perc lett volna az üzlet,-soha nem szoktam tesztelgetni nézegetni semmit.

    3: akár este is jöhetett volna ide házhoz,talizhattunk volna belvárosban,ilyen szempontbol is rugalmas voltam mindig,amikor ráérek.

    4: megvette a 30000ft értékű akármit,amit mondott-----------és most még rajta is maradt az a cucc,amit kb 1,5 2 hónapja árul...jah már gyorsan ujbol felrakta.....a hirdetést.---ez csak LOL

    5: nem írtam neki semmit sem vissza,mert ilyen tírpák emberre még kb 30ft-ot sem költök.

    6: most komolyan kövezzetek meg,de én vagyok a hülye?vagy a fasz?

    7:ÁHHHHHHHHHHHHHHH,nem hiszem el....

    Deadly Dose--------»DD«`Obi1one´ź---------Fear Combat

Új hozzászólás Aktív témák