Új hozzászólás Aktív témák

  • Csepy

    senior tag

    válasz magi20 #2195 üzenetére

    1. 3 hete árulom ezt a konkrét vinyót. (szállítólevelem van róla, ha kéred megkaphatod origamizni) Hasonlókat mindig is árultam és fogok is.
    2. Azért írtam le, hogy lassan írom, mert már a másodszor írtam le, mivel az első, ennél ezerszer kultúráltabb kérésemre basztál reagálni. De előtte és utána szófostál azért a topicban.
    3.
    Ne---nem akarok vitázni,de találtam kb 15 jobb ajánlatot-ennyi-utána mit írjak még?
    Hát ez az, mi az, hogy még? Egyáltalán semmit nem írtál, nemhogy még...
    Simán előfordulhat, hogy kapsz jobb ajánlatot. 15-öt tuti nem kaptál, erre a nyakamat teszem (ha igen, bizonyítsd. -- rühellem, ha valaki annyira korlátolt, hogy már túlozni sem tud kultúráltan. ***** (direkt nem írok nevet) mondta, hogy megkérted tegnapelőtt, hogy "könyörögjön" neked le egy ezrest az árából. Ez a nevetséges. De még ezzel sincs bajom. De, ha egy macerás teszt elvégzésére kérsz, majd a produkált eredményt közlő válaszomat elolvasásra sem méltatod (ha meg elolvastad, akkor meg 1 perc sem válaszolni...), az pofátlan. Ennyi. Nem akarok én sértegetni senki, téged sem, de erre egyszerűen nem tudok mást mondani.

    Regards: Csepy

    [ Szerkesztve ]

    Regards: Csepy

Új hozzászólás Aktív témák