Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spe88

    senior tag

    Üdv!

    Kipróbáltam már pár progit, de amire nekem szükségem van, ami sztem nem egy bonyolult dolog azt vagy egyiksem tudja, vagy szerény képességeim vannak a program használatához. :)

    A problémák:

    1 - Adott egy PDF mivel ezek nem szerkezthetők elkezdtem keresni DOC-ba konvertálót. Na most ami tökéletesen működik, olyan nincs!! Vagy betűk nem látszanak ,szétesnek a képek, sorok, szóval szar az összes!

    Ezért gondoltam valami PDF szerkesztőt kipróbálok, na most normálisat ebből sem találtam, még az Adobe Pro X sem képes arra amit szeretnék, vagy nekem túl bonyolult a használata egy Wordhöz viszonyítva. (Még a margót is képtelen voltam benne beállítani)

    A konkrét feladat: Adott egy több oldalas szöveg, képekkel, képletekkel, görög betűkkel. A margót és a sorközöket szeretném kiszedni/csökkenteni. Miközben a szöveg szerkeszthető marad (kisebb betűtípus/sorkizárt stb.) A margót, úgyhogy az egész dokumentumra érvényes legyen (ne kelljen oldalanként, soronként...), utóbbi nyilván "kézzel"megoldós.

    2 - Ha több PDF-em van egyszerre képtelen nyomtatni mindet úgyhogy egyként kezelje ezért szükségem van egy egyesítő/splittelő programra.

    3 - Szintén egyszerű progi, ami tud JPG-ket PDF-be és vissza is konvertálni (tudom van online, de nem mindig van netem...)

    4 - Egy egyszerű, gyors, űrlapokat kitölteni képes, nem bugos, böngészőbe beépülő PDF olvasó.

    Tudom Google a barátom, higgyétek el rengeteg editort, olvasót, konvertert letöltöttem, de egyiksem ért semmit, ezért konkrét bevált progikat keresek!

    Köszönöm, ha bármelyikre is tudnátok egy normális megoldást találni!

    Üdv,

    Spe

    [ Szerkesztve ]

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

  • spe88

    senior tag

    Sziasztok!

    Ingyenes Adobe Readerrel szeretnék menteni egy kitöltött űrlapot, de nem engedélyezi a mentést, csak a nyomtatást! Érdeklődnék, hogy ilyen létezhet? Valahol azt írják, hogy lehet menteni így meg úgy, de nekem a leírtak szerint sem megy!

    Próbáltam Sumatra PDF-et, de annyira fapados, hogy még az űrlapot nem jelenít meg nekem, a PDF X-change meg sokszor összeomlik, ha valami nem szokványos betűkészlet van a PDF-ben, csakúgy, mint a Foxit, úgyhogy nekem csak a jó öreg, lassú Adobe Reader vált be. :)

    Virtuális nyomtatóval kiküszöbölhető lenne a probléma, csak portable verzióról nem tudok olyat!

    Van valami megoldás, hogy működjön a mentés Adobe Reader alatt?

    Köszi

    Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

Új hozzászólás Aktív témák