Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok.

    Létrehoztam életem első PayPal fiókját. Még nem fizettem soha interneten keresztül semmiért sem, eddig mindig meg tudtam szerezni mindent készpénzért. Viszont most szeretném megvenni a Diablo III című játékhoz a Necromancer pakkot, ami 15 euróba kerül.

    Létrehoztam a fiókot, linkeltem a bankkártyámat (MasterCard), valamint az OTP Banknál lévő számlámat is. Két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:

    1. Lehet anélkül is küldeni pénzt a PayPal accountomra a számlámról, hogy belépnék az OTP oldalára? Csak mert még oda nem regisztráltam, de ha kell hozzá, akkor valamelyik nap bemegyek a bankba és elintézem.

    2. Utaláskor látom valahol, hogy pontosan milyen összeget kell feladnom HUF-ban, hogy a PayPal-ra pont 15 EUR kerüljön, mivel más nem kell és csak annyit utalnék át, amennyi kell.

    Köszi előre is. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz V/ #32634 üzenetére

    Köszi.

    Vagyis akkor elég a játékon belül megvenni, ami kell, a PayPal automatikusan a számláról vonja azt le, ha jól értem. És ennek mennyi az átfutása? Mármint ha rányomok a "Buy now!" gombra, akkor egyből le tudja vonni, ha rajtahagyom a pénzt?

    Az OTP Direktet pedig már meg akartam volna csinálni, de nem engedte, mert a szerződésem már elég régi, sehol nincs rajta az a kód, amit a regisztrációhoz kér. Mindenképp be kell mennem, de egyelőre nincs időm rá.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz V/ #32636 üzenetére

    Köszi szépen a segítséget. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Sziasztok!

    Jó pár éve megvan már a PayPal fiókom, eddig nem is nagyon kellett módosítani benne semmit - kivéve a rendszeres jelszócserét -, ám most a DIGI küldött egy értesítést, miszerint meg fog szűnni az email-fiókom, amihez a PayPal fiók is társítva van (és gyakorlatilag minden más accountom is, pár napot fogok szívni, mire mindenhol átírom).

    Ezzel még nem is lenne baj, de ez nem megy mindenhol simán. Ahol igen, ott egyszerű, belépek, email-cím változtatás, új cím megerősítés, és kész. De például a PayPal esetén, bármit csinálok, SEMMIT SEM FOGAD EL! Nem tudok beírni egyetlen karaktert sem a szövegmezőbe, bármit nyomkodok a billentyűzeten, semmi hatás.

    Egyszerűen nem tudok egyetlen karaktert sem beírni, bármilyen gombot nyomok le, ki-be rakosgatja a pipát alul az elsődleges cím választáshoz, és ez minden.

    Megpróbáltam a Kaspersky jelszókezelővel kitölteni, hátha így sikerül rávennem, hogy fogadja el az új email-címet, de semmi. Amint megnyitom a jelszómódosítást, a Kaspersky beilleszti a kívánt email-címet, de amint rányomok a megerősítésre, eltűnik minden, majd közli, hogy ez nem érvényes email-cím. Kipróbáltam Google-fiókkal, Microsoft-fiókkal, még Outlook-fiókkal is, mindenhol ez van. Semmit sem fogad el, mindent egy pillanat alatt töröl a mezőből, utána nem fogad el egyetlen karaktert sem.

    Minden más menüpont jó az oldalon, telefonszámot és címet is tudnék változtatni, de az email-címnél semmit sem enged, egyszerűen nem hagy beírni egyetlen karaktert sem. Ha pedig beillesztéssel sikerül, érvénytelennek írja.

    Kérlek, ha valaki tudja, mi a búbánatos istennyila van ilyenkor, legyen szíves, közölje. Augusztus elsejével megszűnik az email-címem, és ha nem tudom addig megváltoztatni, akkor törölnöm kell a fiókot. Köszönöm előre is a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz V/ #47781 üzenetére

    Köszi, így már jó. :R

    Chrome alatt nem működött, de Edge alatt sikerült (szűz böngésző, első használat volt). Átállítottam google-ra, azt elfogadta.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Gallmix #47783 üzenetére

    Már nagyon régóta vagyok a DIGI-nél - fejből most pontosan meg nem mondom, de úgy 10 éve - és akkor még nem nagyon volt más email-fiókom. Ez volt az első, amit regisztráltam, azért, mert mikor bekötötték, egyből meg is kaptam, és azóta is használom. Jó, közben lett google, windows és outlook is (muszájból), de a fő email-em mindig is a DIGI-s volt, ami tökéletesen működött, nem volt szükségem másikra.

    Miután most megszűnik, kénytelen vagyok a google-re áttérni, de amúgyis muszáj lettem volna váltani, mert az új Outlook, ami váltja a Mail programot Win11 alatt, nem támogatja a POP3-at.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák