Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tkalex

    újonc

    hello,

    ma kaptam egy értesítőt paypal-tól, miszerint átléptem az 1000 eurós határt. A resolution centerben kérnek néhány igazoló iratot. régi tipusú igazolványom van, ebben külön oldalon szerepel a kép és a cím. sebaj, két scannelt kép lesz küldve. kell még valamiféle számla is. akad. lesz ebből is kettő a biztonság kedvéért. egy upc-s s egy bankszla kivonat.
    valaki sejti, hogy ezek ellenőrzése mennyi időt vesz igénybe a paypal felől? ill, hogy valóban megfelelőek-e a fenti iratok?

    van még valami, amit nem értek: a levélben ezt irják:

    To lift your receiving limit:

    azonban a resolution centerben ez van:

    What can I do while my account is being reviewed?
    * receive payments
    * add funds by an electronic funds transfer
    * send or request money
    * withdraw funds from your account

    What can't I do while my account is being reviewed?
    * close your account

    na most akkor fogadhatok pénzt, vagy sem, amíg nem rendeződik a helyzet? azért is fontos a kérdés, mivel pénz beérkezésére várok!
    estleg ha upgradelem az accountot basicről, megszűnik a limit, vagy legalább nagyobb lesz?

    kösz

  • Tkalex

    újonc

    válasz cocka #2540 üzenetére

    köszönöm a választ.
    igen, én is így értelmeztem a leirtakat, csak egyszerűen érthetetlennek tűnik az egész, ha nincs korlátozva tulajdonképpen semmi sem. sebaj, nekem jó így, holnap küldöm nekik a szükséges másolatokat.

    egyébként a basic acc-ról "nagyobb"-ra való átállásnál magasabb az említett limit, vagy ezek után már felesleges lenne váltani?

    üdv

Új hozzászólás Aktív témák