Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."

    Lejárt az erstés kártyám de kaptam újat. A paypal írja is, hogy expired és frissítsem, beírom az új CSC kódot és az új lejáratot majd a fenti hibaüzenetet adja. Mi lehet a megoldás?

    Korábban ezzel a kártyával működött minden valamint másik kártyával most is.

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Treff #11008 üzenetére

    Azok után amit írtál az ebayről is nem csodálom, hogy nem jutott eszedbe a googl-t használni.

    Egyébként kuponos oldalakon, mobilx, jegyárusítós oldalakon már a paypal is használható.
    Pár perc alatt találtam webszervert, cipő boltot, kutya kellék boltot, ajándék webáruházat, kontakt lencse boltot, szappan, autós boltot, gyógyászati valamint kerékpár, baba ruha, ékszer, könyv boltot ahol paypallal lehet fizetni.

    Esetleg azt is kitaláljuk, hogy mire költsd el? :F

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • _seth_

    veterán

    válasz Treff #11024 üzenetére

    Ha már sikerült utánanézned a dolgoknak akkor nem tudom miért írsz ekkora hülyeségeket :F

    Ebay:
    "kevés értelmes dolog van rajta"
    Tekintve, hogy ami csak létezik minden fent van így ez kissé furán hangzik.

    "Van pár, ami jó áron van, de sok közülük itthon olcsóbb"
    Valóban csak pár dolog van jó áron, úgy az itthon kapható cuccok 99,99%-a olcsóbban van fent az ebayen.

    "ráadásul egy vagyon sok esetben a szállítási költség (nem holmi egéralátétet nézve, hanem pl. gumiabroncsot)."
    Itthon sem olcsó épp a szállítás, arról nem beszélve, hogy ezek többnyire a világ másik feléről érkeznek. Pl gumiabroncsot postázni itt is jópár ezer forint. Egyébként pedig igencsak elterjedt a "Free shipping" aminél már nem tudom hova kellene valaminek olcsóbbnak lennie.

    "Plusz engem új cuccok érdekelnek, nem használtak."
    Na ez nagyon üt, mert ugye az ebayen minden használt :W

    "1. Pont ez a kérdésem, hogy tudtok-e ilyen webshopokat. 3 napot túrtam a netet és elég kevés magyart találtam."
    Akkor biztosan te is rájöttél, hogy terjedőben van de még van hova fejlődnie a paypalos fizetésnek hazánkban ugyanakkor szinte már mindenféle terméket be lehet szerezni úgy, hogy paypal számlával fizetsz.
    Valamint biztosan sikerült megtalálnod a paypal oldalán az elfogadó webshopok listáját is: [link]
    Az online aukciós oldalak is kivétel nélkül elfogadják a paypalt már, amazontól kezdve az alibabág.

    Tekintve, hogy két hét alatt sem állt elő neked senki egy listával mivel ilyet a google sem dob ki elsőre így talán adott lenne, hogy keresgélj tovább pláne, hogy nem sokra mész azzal ha linkel valaki neked 10 féle pelenkaboltot miközben te autógumit akarsz venni.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák