Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashcash

    Közösségépítő

    válasz tildy #3401 üzenetére

    Megnéztem ezt a családi oldalt is, itt van a díjtáblázat így néz ki: [link]

    "It's free* when you use your PayPal balance or your bank account linked to your PayPal account. There is a charge of
    3.4% + £0.20 GBP*
    for debit or credit card payments
    (either the sender or recipient can pay this fee)."

    A csillagozott rész pedig itt van: Transaction Fees for Cross-Border Payments - Europe Magyarul ugyanúgy bejön a 3-4%-os díjtétel itt is mintha simán bankkártyával fizetnél egy másik paypal számlára.

    Szerintem mindenképp kérdezd meg a bakodnál a nemzetközi átutalás díját magyarországra, mert jó esély van rá hogy kevesebb lesz mint a paypal díja.

    -Ha mégis a paypalt szeretnéd használni, akkor az úgy működik hogy regisztrálnod kell egy angol és egy magyar paypal számlát. (nem tudom lehet-e egy néven, ha nem akkor a magyarnál pl. rokon adatait kell használni)
    -Ezután az angol bankszámládról egy sima anglián belüli átutalással feltöltheted az angol számlád paypal egyenlegét.
    -Ha megjelent az angol számlán a ráutalt összeg akkor azonnal átküldheted a magyar paypal számlára itt levonják a cross border payments díjat illetve a paypal árfolyamán átkonvertálják a font egynelegedet forintra. (deviza konverzió)
    -A magyar paypal számládról withdraw-al át tudod utalni ingyenesen egy magyar bankszámlára az egyenlegedet. (2-3 nap)

    Összességében drágább, macerásabb, és sokkal gyorsabb sem lesz mint a nemzetközi banki átutalás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák