Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Rayner #35487 üzenetére

    Kösz a válaszokat.

    Akkor awakener orb kell úgy tűnik. Nem forbidden rite, hanem a brunnehilde féle lightning tendril.
    freddirty úgy gondoltam hogy mivel redeemer orb random redeemer cuccot pakol az itemre, nem biztos hogy pont a frenzy on hitet kapom amit szeretnék. Ezért onnan scouring, transmute, alter mire beadja a double influenced itemen a kettőt ami a cél.
    De igazából erre nincs is szükség, vagyis lehet nem is működne így (nemtudom), mert awakener orb kell. Annál meg a linkelt videó alapján fixen azt a két modot kapom amik voltak az itemeken alapból, tehát nem kell már módosítani. Pontosabban az influenced modokon nem kell már módosítani, csak a többin esetleg.

    Azért kutakodok így craftolás után, mert nemtudom milyen szokott lenni a szitu liga eleje felé, de a végén nem igazán volt ilyesmi chest eladó. Igazából most standardon is összesen (offline emberekkel együtt) van 8db ami armor/ES base frenzy és spell crit, ebből csak 1 online de az is 600ex.

    hajsza: Biztos? Én nem nyomtam semmi gombot, a karakter standard lett magától és több remove only stash tabem jelent meg a mostmár standard karakternél tele heist contractokkal és egy külön az expedition cuccokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák