Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz Thrawn #121 üzenetére

    Nem.
    Igazából tökmind1 a fájlrendszer típusa.
    Egyetlen lényeg van: a ghost image-eknek működnie kell.
    A helyzet a következőképpen néz ki most, ha esetleg az előbb értelmetlenül írtam volna le:
    1. a 250 GB-os vinyón a 230 GB-os FAT32 partíción található ghost image-ek tökéletesen működnek
    2. az 500 GB-os vinyón akármilyen partíciót csinálok, a ghost image-ek nem működnek
    3. van egy harmadik vinyó is itt, ez 200 GB-os, NTFS partícióval, a ghost image-ek ezen sem működnek.

    Nem működik = az image visszaírása elején hibát ír ki, és kilép a programból. Ugye veled már priviztem ezzel kapcsolatban, ghost image-ekben tárolom a különböző tesztrendszereket, pl. a procisat is.

    szerk: még1et most megnézek, hogy az 500-asra készítek egy mondjuk 50 GB-os FAT32 part.-t, és megnézem, hogy müxik-e.

    szerk2: nem jó így sem. Annyit még észrevettem, hogy ha a ghost image-en futtatok egy ellenőrzést, akkor mindig pont ugyanattól a ponttól kezdődően (kb. 45%) elkezd akadozni, és érdekes hangokat hallatt a vinyó. Ez igaz az 500-asra és a 200-asra is, viszont a 250-es nem csinálja.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák