Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    válasz King Unique #1107 üzenetére

    Köszönöm a segítséget :R bár egyelőre nem mondhatnám, hogy tudom, akkor hogy legyen.. Azért a WD a 2 TB-osokat még hagyhatta volna a régi megoldással és csak 3TB-tól behozni az új szabványt. Ahhoz képest, hogy azt hittem, csak rádugom a gépre, formázom ntfs-re és átmásolom az adatokat, alaposan megbonyolították a dolgom. :W
    Még légyszíves arra válaszolj, hogy ha pl. szerzek egy Win7 LIVE CD-t, arról bootolok, akkor azzal tudom partícionálni és formázni az új vinyót és utána át tudom másolni vele a régi vinyóról az újra az adatokat? Mármint a Win7 tudja kezelni párhuzamosan a régi és az AF vinyókat? Így nem használnám XP-n az új Red-et. Az ki van zárva, hogy az új vinyó ne a legjobb teljesítményt adja. Ilyen megoldás nem lesz.

    SSD, WIn7, micsoda fejlődés
    Új gépet veszek, usb3-mal, sata3-mal, több giga rammal, csak emiatt kell a Win7, és ha már az lesz, és már olcsóbbak az SSD-k és kiderült, hogy nem olyan keveset bírnak, miért ne gyorsítanék azzal is a rendszeren, talán úgy kevésbé lesz borzasztó az XP után ;] (bár mindenképpen az lesz, de a Win8/10 láttán kicsit feljebb értékeltem a Win7-et, mint az utolsó valódi Windowst)

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák