Új hozzászólás Aktív témák

  • salazol

    őstag

    válasz atesz27 #28 üzenetére

    Odaadnám, csak ott a gond, amit fentebb írtam. Hogy nincs meg a forráskód.
    Azt nem tudom, hogy a srác, aki égetett nekem, levédte-e kiolvasás ellen a picprogramot. Ha jól emlékszem, ez egyetlen paraméter állítása volt.
    Amúgy odaadnám akár a kész kütyüt is, hogy másold le, de ha nem tudod kiolvasni a progit, akkor annyi.
    Amúgy akkor nagyon beleástam magam a DMX-be, kentem-vágtam valóban. De ez nagyon régen volt, csak annyira emlékszem, hogy volt a startjel, időzítésekkel sokat pöcsöltünk, a ciklushosszok kiegyenlítése egyformára NOP-okkal, meg ilyesmi.
    Az adatok a printer port DATA vezetékein mennek, a start jelet azt hiszem a lapdobáson küldöm, utána jönnek sorba a bájtok és kész.
    Egyébként én meg vevőt nem fejlesztenék ma már, mert Százhalombattán komplett panelt kapsz, ha megegyezel a gyártóval. Léptetőmotorokat, dimmereket vezérelnek, van elég nagy választék. Tőle vásárolja a legtöbb magyar scanner- ás robotgyártó is, ha jól tudom.
    Ha módod van kipróbálni, hogy kiolvasható-e a kód a PIC-ből, akkor kölcsönadhatom, de csak ha nyilatkozol, hogy nem akarsz üzletet csinálni a dologból, csakis saját használatra kell. A cucc egy rack-méretű 1H magas doboz, tehát postára nem szívesen adnám. Pilisvörösváron van a dolog.
    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák