Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Nem a legbőségesebb infóforrás, de nem akar valaki esetleg alkalmanként fallabdázni? Keresek valakit, aki szívesen játszana. Nem kell profinak lenni, én sem vagyok az, de szívesen játszanék rendszeresen (eddig úgy 5-6 alkalommal játszottam).
    Ha esetleg nem fallabda, hanem más mozgási lehetőség van akár szeptembertől nyár elejéig akár egész évben és van szabad hely, akkor is érdekelne. Legyen az foci, floorball, röplabda, asztali tenisz, más egyéb, csak hobbi szinten (nem profi sportolónak), akkor érdekelne. Hiányzik a mozgás, jó lenne valamit csinálni.
    Régen baseball-oztunk, néhányan érdeklődtek, hogy nem kezdünk-e újra játszani - ha arra van érdeklődő, az sem hangzik rosszul, de azért ennél intenzívebb sport érdekelne. A Pápa Pilots amerikai foci is leállt, de ha van rá elég érdeklődő, biztosan újra lehetne kezdeni... Viszont szervezési dolgokból már elegem van, így inkább csak csatlakoznék valahova...

    Szóval ha van lehetőség, vagy valaki, aki fallabdázna, akkor örömmel fogadnám a jelzést.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák