Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Picturemaker

    őstag

    válasz Technoman #1046 üzenetére

    Érdekes, nálam nem ömleszti a mappákat, csak azt mutatja amiben "belépek".

    A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

  • adm

    őstag

    válasz Technoman #1046 üzenetére

    nálam akkor jön elő ez a probléma, amikor egy mappán belüli mappában indítok el pl. egy sorozatot. ha utána kilépek a gyökérbe onnantól egyben mutatja és valóban a mappák a szerinti névsorban.

    én külön megosztottam meg a könyvtárakat így nem listázza a teljes meghajtót.

    16core - 32thread - 64gb

  • virkir

    veterán

    válasz Technoman #1046 üzenetére

    Akkor eddig rosszul tudtad mert a win7-ben már alapból benne van a média streaming mint szolgáltatás, igaz eléggé fapados de van.

    Ha sima hálózati fájlmegosztás lenne akkor láthatnál bármilyen fájlt de ugye ez nem így van.
    A külső felirat meg kizárt mert mint már írtam a win beépített nem képes rá.
    De most próbálgattam megint és jó példa mennyire háklis a tv.
    Adott egy sorozat, Grace klinika, szépen mellékelt azonosan elnevezett .srt feliratokkal.
    Nem röhögni a zasszonynak van leszedve az utolsó évad.
    Lejátszó mint a villám indítja de a win miatt nem jeleníti meg a feliratot.
    Ha a Serviio-t, UMS-t választom jó ideig homokórázik majd elhasal nem játssza le míg a hálóban a samsung UMS-el szépen viszi őket megjeleníti a feliratot is.

    De lényegében pont lexarom ezen nyűgjeit amíg az egyéb paramétereiben engem maximálisan kiszolgál ez a tv.
    Már akartam így egy hét elmúltával írni a benyomásaimról de akkor itt és most.
    Pozitívumok:
    Külső csillagos ötös, egyszerűen jó ránézni.
    Képminőség, nekem maximálisanpiramidálisantökéletes.
    A fekete az fekete.
    Fontos volt az SD minőség mert TV adás arról jön és nem csalódtam.
    Igaz amelyik adó éppen valami ratyi minőséget tol azon már ez sem képes segíteni degy kicsit is jobb SD-t szerintem nagyon jól jeleníti meg.
    Icipici mínusz a betekintési szög hiánya mint olyan de ugye szemből nézzük nem a konyhaajtóból, ezért viselhető bőven.
    Az elsőre pocsék hanggal meg törődni kell egy kicsit, lossles indít, beállításoknál turkál és a végeredmény nem egy highend de átlagtévézésre bőven jobb mint az előző doboz crt-é.
    Negatívumok:
    A beépített lejátszós nyügjeimet már kitárgyaltuk, együtt fogok tudni élni vele de sajna van egy tripla mínuszos hibája...
    Ménemanegyvennyolccolostvettemmegg!!!!

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Új hozzászólás Aktív témák