Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz csalafinta65 #961 üzenetére

    Szerintem a beszűkült szemléletmódot meg nem én gyakorlom. A cunamit sem neked írtad, akinek szól az biztosan értette, erről ennyit.
    1. Ha tetszik, ha nem te is a fogy. társadalom szerves része vagy, bár tehetsz is ellene, ha akarsz. Kimész az erdőbe, bogyókon élsz, és te leszel az überf@sza "szabad csávó".
    2. Nem azzal van itt bajunk, hogy válogatós vagy, hanem az hogy következetlen. Egyszer sz@rozod a Panát, egyszer meg az ajánlod a -ha jól emlékszem- a Sony ellen. Aztán jön a Philips.
    Értsd már meg, ez egy márka fórum, senkit sem érdekel mélyebben más márka, mint a Panasonic, (max egy összehasonlítás érdekében) hisz az itteni többségének ILYEN márkájú TV-je van, vagy ezt akarja venni és igen -ebben is igazad van, ma már másodjára- kicsit elfogultak vagyunk néhányan vele.
    3. Kb annyit keresek , mint az átlag magyar és nagyon megfontolom, hogy mire adom ki (erről szólt a 6 hónap vajúdásom is) én az ár/érték-be hiszek és most így majd' 1 hónappal a TV vásárlás után - HA MÉG VALAKI NEM TUDNÁ 640-ESEM VAN, 48"-os kivitelbe- is azt mondom, hogy jól döntöttem. Panám volt eddig is és az lesz jövőre is. Ez a márka sem hibátlan (ezt nem is állítottam soha), de nem biztos, hogy mindig a készülékben van a hiba, Nálam is szoktak kijönni bugok (jelen pillanatban a hálózattal szívok, mert Gandalfékat nem tudom nézni normálisan .mkv SBS 3D-ben, néha megakad a film, lefagy. De a film eléggé durva, 35mbps-es, amit úgy néz ki nem bírja el a kábeles Digi hálózatom, viszont a többi 3D-s filmemet minden csavar nélkül, röhögve játssza le. Tehát nem a kélszülékbe van a hiba. Most akkor írjam be, hogy mennyire f@stalicska a TV, mert szegény Tölgypajzsos Zorin-t Scretchelve látom???? Érted, mit akarok mondani?
    4. A szardobálásról még annyit, hogy ha kicsit visszaolvasol, a problémák többnyire megoldódtak (pld hálózati probléma) De te is -mint a nagy átlag magyar- csak a történet első sorát olvasod, az epilógusra már nem vagy annyira kíváncsi.
    5. Az hogy játszod az öntudatos vásárlót persze jó, Csak az a gond, hogy játszod (itt lemondtam a TV-t, ott is, meg ott is) Ez minden, de nem tudatos vásárlás. Ismerem az ilyen embereket, végtelenségig belemennek a legkisebb részletekbe, aztán ők szoktak a legnagyobbat koppanni. Lehet érvelni a joggal (itt ebben az országban mást úgy sem tesznek), de esetedben, ha duplikálnánk téged és a pult mögé tennénk és "elbeszélgetettnénk" saját magaddal, mennyire vennéd elő egy idő után a "sátgánt" ?

    Bocsi mindenkitől, de ez most így kijött magamból, a többit folytathatjuk -ha gondolod- maszekba. Többet nem is szeretnék az üggyel foglalkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák