Új hozzászólás Aktív témák

  • |AP|

    veterán

    válasz Attici #460 üzenetére

    A listán nincs rajta, erről már korábban ment az eszmecsere itt feljebb. Ennek ellenére én azt gondolom, hogy a MM nem szürkeimportos készülékeket árul. Ha igen, az nagyon csúnya dolog lenne :)

    A Panasonic hivatalos válaszát már most látom előre: "csak és kizárólag a listán szereplő, hivatalos forgalmazók vesznek részt az akciókban" - ugyanakkor én nem tartom sokra ezeket a válaszokat, miután nekem is képesek voltak megírni, hogy a Pana tévék nem rendelkeznek szabványos VESA fali rögzítéssel, ezért vegyek egyet az általuk forgalmazott Vogels állványokból (30-40ezerért).
    Aztán túrtam kicsit a netet, kerestem videókat a TV-ről és kiderült, hogy rendes 100x100-as VESA szabvánnyal érkezik.

    Szóval magát a márkát szeretem, de ez a hozzáállás (az HBO GO szándékos elutasításával együtt) nem nevezhető túl ügyfélbarátnak.

    Összegezve: szerintem(!!) nem lehet gond a MM-es 5 éves garanciával sem, de teljesen megnyugtatni ez ügyben nem tudlak. Nálam mindenesetre ott figyel a tanúsítvány az 5 év garanciáról, kérdés ér-e valamit :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák