Új hozzászólás Aktív témák

  • SA68

    csendes tag

    válasz Darvascapone #253 üzenetére

    Szia,

    A héten vettem egy TX-42AS750E-t (edigital). Két napja van meg, még állítgatom.
    DVB-T-vel használjuk, a kép nagyon szép. Gyorsan behozta a MindigTV mind az 50 valahány csatornáját.
    A Youtube-t kipróbáltuk, a Gasztroangyal szépen ment rajta. A böngészőjét nem volt még időm kipróbálni.
    Gond nélkül olvassa a rácsatlakoztatott 500 gigás WD merevlemezt, ezen csak rögzített TV műsor van TS formátumban. Médialejátszóként nem tervezem használni arra ott van a Dune.
    Fontos szempont volt az ikertuner, mert gyakran rögzítünk TV műsorokat. Két CI foglalata van, így akár két kódolt csatorna is a rendelkezésünkre áll egyidőben. Gondolom Te is emiatt nézted ki ezt a sorozatot, ha az ikertunert nem tudod kihasználni, inkább a 740-es sorozatot javasolom, a beépített kamera miatt (Skype).
    A TV Anywhere funkciót meg egyebeket még nem tudtam megnézni.
    Egy házimozi erősítőre kötöttem HDMI-n keresztül, megszabadultam egy csomó kábeltől.

    Egy szó mint száz, nekem tetszik a TV. Az 5 éves gari regisztrációja nekem nem ment a honlapon, de az ügyfélszolgálatukon megoldották.

    Mi érdekel még?

Új hozzászólás Aktív témák