Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz Intruder2k5 #3462 üzenetére

    Tettem Wrt-vel egy próbát de nem jött be, a dfs kezelése elég rossz. Mondjuk a padavanban szerintem valószínűleg nincs dfs, mindig marad azon a csatornán ahová állítom. Ejtettem egy galibát a mahtabbal, az asus logót elfelejtettem visszállítani, így most egy rosszul méretezett xiaomi logó van a fw-kben, megfeledkeztem erről mert már régóta nem forgattam mahtabot. A biztonsági javítások miatt szerintem megéri időként kínlódni a mahtab forgatással, pl a legutóbbi commitok közt volt iptables frissítés. Nagyon sokat javított mahtab a kód minőségén, a korábbi buildek csak némi noszogatásra fordultak le, mert több összetevőből hiányzott a configure script, ezeket le kellett generálni összetevőnként(a google segített benne), azthiszem az autoreconf --install parancsot kellett kiadni az összetevő könyvtárában ha hiányzott a .configure). De a mostani állapotában simán beavatkozás nélkül fordult a kód. Annyit módosítottam a transmission.sh-ban hogy ne hozza létre a transmission.log-ot, azaz ne loggoljon háttértárra, mert ezzel állandóan dolgoztatja az ssd/hdd-t, ami nem tesz jót, a syslog-ba egyébként bekerül a transmission logja is, így a router kezdőoldalán megtekinthető.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák