Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Én recovery módból raktam most fel az általam forgatott no-skins fw-t, a beállítások maradtak, nem resetelődtek, meg is lepődtem. Nem az admin/admin -al hanem a régi név/jelszóval tudtam belépni és maradtak a beállítások. Gyorsan nyomtam egy resetet, utána néztem egy memória foglalást:

    Hát olyan sokkal több memória szerintem nem lett, visszatöltöttem a beállításaimat amit a régi fw alól mentettem, újraindult a router, utána így alakult a memóriafelhasználás:

    A beállított skint egyébként szerintem valahova az adott böngésző cache-jébe menti, mert volt hogy átállítottam alap asus skin-re, és másik böngészőből(de akár másik címről, my.router a 192.168.1.1 helyett) bejelentkezve a régi sötét hátterű és színvilágú skin fogadott.
    Nagyon sok értelme szerintem sincs ezeknek a skineknek. Azért tettem most fel a no-skins fw-t mert a full-skins fw-n lement a szabad memória 88mb-ról 86mb-ra. Kíváncsi vagyok ez a skin mentes fw tartja e a 90mb szabad memóriát.

    Egyébként amikor a skines fw volt fenn akkor a kezelőfelület betöltésénél látszott egy pillanatra hogy először az alap asus skint próbálja betölteni, majd utána lép át a választott skinre. A no-skins fw-vel a felület betöltése gyorsabb lett pár mp vel :DDD

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák