Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    Sztem no name a fanklubjával meg mindenével együtt kezd olyan internetes mém lenni mint Szalacsi vagy Polgárjenő vagy Uhrin Benedek. De ha jobban belegondolunk az is vmi hasonló volt: mert ki is (volt) Sz.S. ? Egy jobb sorsa érdemes szerencsétlen öreg alkoholista, akiből egy netre felrakott helyi kábeltv footage szupersztárt csinált.
    No offense, én is röhögtem anno a Szalacsi-s cuccokon, de vmi hasonlót érzek no name esetében is (már ha tényleg létezik)

  • #02683648

    törölt tag

    válasz WD40 #178 üzenetére

    Erre írtam, h szerintem is a "just ignore" lenne a célravezető, mind a kissé bizarr fantábor (IWIW-klub stb.), mind a parodizációk azt a látszatot keltik a kollégában, hogy ő most májer, ő most híres, ő most csinált valamit. Szerintem Szalacsi Sándor élete sem változott meg túlzottan h tele volt vele a net, csak ő max nem tudott róla. No name-nek ez viszont bíztatás, közben épp ez a probléma, hogy betű-betű-szám-szám világban tengeti napjait. Felhoznám ide Gábor Zsazsa 1. tételét, miszerint "mindegy hogy mit írnak, csak írjanak rólam". Kb ez érvényesül itt is.
    Ahogy olvastam, több szülői ösztönökkel rendelkező idősebb fórumoló kolléga próbálta jobb irányba terelni no name-t, kevés sikerrel. Sztem hagyni kellene, trial and error módon vagy rájön az évek során hogy ez így nemkóser, vagy nem, de ez szerintem nem egy IT fórum problémája kellene h legyen. Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák