Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Milka 78 #31386 üzenetére

    Koszonom, illetve koszonjuk tenyleg! :R
    Nalam ugye mint emlitettem annyi van, hogy egy vitamin kurat kell csinaljak es allitolag az eleg.
    De semmi szervi baj vagy ilyesmi.
    Remelem nekunk is sikerul meg idoben akar beultetes elott, vagy azzal max, mert a felesgem elegge megtud zuhanni szegeny amikor ezzel kapcsolatosan sikertelen barmi is.

    Masik meg az alaplap.
    TeamGroup ramjaim vannak, ezek Samu B-Die cuccok, de egyszeruen nem tudom oket ertelmesen hajtani a mostani lapommal. :N
    Persze nem rossz, felreertes ne essek, de amiket latok masoktol, ezek mennek 4400 korul is ertelmes lapban. :B
    Nalam ehhez kepest nulla, 3800 felett eletkeptelen a lap miatt. :W
    Tudom sokan kerdeznek, hogy ettol minek tobb?!Mi a rakot akarok mar, ez is boven a felett van amit az atlag user hasznal.Csak tudod a kis ordog ott van, itt a 4133-as ram a gepben 2 eve, es lehetetlen XMP-n hajtani oket. :B
    Ahogy neztem Gigabyte Aorus Master B550/X570 egesz magas orajelig tamogatja a TeamGroup ramokat.(4000-ig)
    De szo szerin senki nem javasolja az ilyen draga lapokat a Zenhez. :U
    A B550-es draga, mert tenyleg az (£275, ez vagy 80k kb) en ertem, hogy "feleslegesen draga" de mi az esely, hogy az olcsobb lapokkal, amik amugy nagyon jok, mennek ezek a szutykok rendesen?
    Tudom AMD-nek 3600-as ramok kellene, es max ott valami jo idozites.
    De pl a Hero X-ben 3600-on is csak max CL16 amit tudok, masok meg ilyen durva dolgokat taposnak ki beloluk, hogy CL12...
    Szoval ha csak 3600-on hajtanam oket a Zen miatt nekem az nagyon is rendben van, de akkor legalabb az idozites legyen olyan amire azt mondom, hogy nah emiatt mar megerte a h*lye ramokkat venni.

    Te sem javasolnad a Giga Aorus Master lapot?
    Tenyleg ennyire felesleges a Zen-hez az ilyen "felso" kategorias lap? :F

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák