Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Milka 78 #36040 üzenetére

    Fiatal srác vitte el. Kb 20 év körül ha van.

    Miután megvette 1 hétre rá felrakta annyiért amennyiért elsőre én akartam eladni mikor úgy voltam vele, hogy nem kell az a kártya. Azaz 320-ért.

    De annyiért nem vitték el sem tőlem sem tőle.

    Elsőnek 320-ról levittem 315-re az árát, de semmi komoly érdeklődő nem volt. Majd még lejjebb mentem mert láttam, hogy olcsósodik a hasonló újszerű, dobozos és papíros garanciás kínálat így 310-ra át írtam az árát. Írogattak meg ez a srác is aztán 300-as ajánlattal úgy voltam, hogy ha azt számolom hogy 9 hónapig volt nálam a kártya akkor 4444 Ft-ba került havonta a használata. Aztán úgy voltam, hogy akkor itt ebből a kártyából kiszállok.

    Összesen ~1400 ember nézte meg a hirdetésemet és 8 ember írt különféle ajánlatot... :U

    Valamikor idén... februárban...? Meghirdettem 340-ért és akkor 320-ért vitték volna én meg óvodás módjára "mondtam", hogy annyiért nyemadom :DDD

    Nem bányászott hanem egy autózáshoz használt 3 kijelzős-tévés autós szimulátor gépben volt. Csak gyenge volt az eladónak. Azt hiszem 3070 Ti-ről 3090-re váltott az akitől vettem.

    Én meg mikor megvettem, akkor minden létező játékomat ráeresztettem ami éppen le volt töltve a 2 TB-os NVMe SSD-re.

    A teljesítménye nagyon jó amúgy. Anno a GTX 1080 Ti-vel a gépemben úgy voltam, hogy ha váltok akkor 2560x144@165Hz-re legalább egy RTX 2080 Ti teljesítmény fog kelleni nekem.

    Be is jött ez az elképzelés és adott játékokat igen csak szépen vitt a 3070 Ti.

    De aztán a 9 hónap alatt megint oda jutottam mint mindig szoktam az "izom PC"-im mellett, hogy olvasgatok-írogatok, netezek és komoly VGA-t nem igénylő játékokkal játszom. Most az Intel HD 630 kiszolgálja az igényeimet, de egy RTX 2060-2070 teljesítményű VGA azért kellene a masinába a 9900K@5,1GHz mellé :B

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák