Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz torik #3490 üzenetére

    Én eddig sem intéztem el vele egyetlen tankot sem egyedül vele...inkább befejező karakter volt. Viszont mostmár senkit nem fog elintézni egy sorozatból.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • k-adi

    nagyúr

    válasz torik #3490 üzenetére

    Érdekes meglátás, és valamilyen szinten érthető is, de amikor megkerülöm az ellenséget, és hátulról meglepetés szerűen rátámadok egy reaperre, az meg fogja magát stun után és elrepül a fenébe (és akkor ugye sebezhetetlen a szellem formában...), mert még pont maradt 2 kockányi HP-ja (nemtudom az mennyi, 40 HP? azaz pont 1 lövés kellene még) ... nos az kicsit bosszantó... de ez csak 1 példa a sok közül. (pl. Mei se hal már meg elsőre, szépen bejegeli magát aztán szopacs van, oda a meglepetés ereje, a stun gránát, bye bye McCree..)

    Én értem, hogy a sok kis csicska rengeteget trollkodott a cowboy-al, meg a no liferek dupla McCree-s felállásban is nyomták, de az meg már megint a másik véglet. Mivel nem lehet rendesen elkülöníteni ezeket a gyökereket, ezért lenullázták a karaktert és kész. Nem értem, hogy pl. a flashbang stun idejéhez miért nem nyúltak...(több stun idő, ha már kevesebb dmg van de egy tank még azt is kibírná)

    Amúgy nekem is feltűnt, hogy jóval kevesebb cowboy van a meccseken, mint eddig. Viszont Roadhog lánca még mindig elkap a pálya másik végéből, widowmaker és hanzonak még mindig nagy a hitbox-ja, és még sorolhatnám. Számomra meglepő, hogy pl. Hanzohoz még nem nyúltak.... mondjuk 2 kör között pont erről beszéltünk ingame chat-en és ott egyik gyerek mondta, hogy elvileg hanzot is nerfelték egy kicsit, de nekem nagyon nem tűnt fel és a patch note-ban sem találtam.... Mindenesetre cowboy-ról átváltottam Hanzora és nem túlzok ha azt mondom, hogy minden harmadik lövésem tuti találat és halált okoz.... ami nonszensz.... persze örülök a 20-30as elimination-oknak, de ez nem "normális"... ja és a konstans hanzo WH-ról nem is beszélve, igaz nem olyan széles hatósugarú, mint widowmaker-é, de azért így is hatásos, ha tudja az ember hova kell lőni és százszor gyorsabban töltődik újra.... emiatt sokszor már az oszlop / fal mögött felkészül a hanzo és kb. esélye sincs annak aki jön... ez ugyanaz az eset, mintha McCree stunolna, de ott legalább tudod, hogy véged, itt csak hirtelen a semmiből jön és csak azt veszed észre, hogy killcam van már megint. :DDD Szóval lehet, sőt biztos idegesítő karakter (volt) a cowboy, de hanzo duplán az... widowmaker meg a kettő közt valahol... Mei meg egy külön állatfaj :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák