Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gááboor

    tag

    válasz Tosee #7027 üzenetére

    A hálózat helyek megjelenitésnél , nem látom a másik gépet, és azt irja nincs jogosultságom a hálózati erőforrás használatához... Én azt hittem , hogy rendszergazdai jogosultsággal vagyok alapból, de ha még sem, hogyan tudok váltani. Nincsenek felhasználói fiókok beállítva.
    A router dhcp je látja mind a kettő gépet. A háló. varázslónál én is a 2 opciót majd a fájl és nyomtató megosztást választom, és a végén nem készítek telepítő lemezt befejezem.
    A másik gépen rendben elkészült a hálózat. De csak azt a gépet látom, vagyis amin létre hoztam.

    A hálókari egy külön történet. Ha eltávolítom eszközkezelőből -realtek-, akkor nem megy a net. a d-link hálókarin keresztül. Ha reboot akkor felismeri a realtek -et , de ha nem telepítem a drivert akkor sincs internet kapcsolat, Ha telepítem a drivert akkor látszik a hálózati kapcsolatoknál és minden bootoláskor elkell játszanom, hogy letiltás, majd engedélyezés és akkor van net. d-linkeb keresztül. Természetesen semmi nincs rácsatlakoztatva a realtek re..... Ez szörnyű.. :O

Új hozzászólás Aktív témák