Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    addikt

    válasz Danecay #66201 üzenetére

    Nos végül sikerült működésre bírnom a Huawei routert és keresztül jön rajta a net is. Lehet hamarabb rá kellett volna böknöm RESET után arra, hogy kábelt csatlakoztatok, amikor rögtön a kezdő oldalon írta, hogy helyezzek SIM kártyát a routerbe vagy csatlakoztassak kábelt, itt mindig a megadás később-re vagy valami ilyesmire mentem, de ezek szerint a SIM-es kapcsolat az alapértelmezett, viszont nehezen hiszem el, hogy ezt egyébként menet közben nem lehet megváltoztatni, minden esetre én nem találtam meg. A lényeg, hogy csak akkor érzékelte a Huawei, hogy kábel van bele dugva ha a WAN portjába dugtam, és a net is csak ekkor ment át rajta. Mivel nem akartam, hogy ő is címet osszon, kikapcsoltam a DHCP-t és kaptam is a figyelmeztetést, hogy nem fognak automatikusan címet kapni az eszközök és, hogy majd manuálisan kel ezeket beálltani, viszont mindezek ellenére kapnak címet az eszközök és a Huawei tartományában osztva, 192.168.8.2-254, nem pedig a fenti ZTE router tartományában, ami 192.168.0.2-254. Mint korábban is írtam, nem vagyok nagy tudora a témának, de ez így természetes?

Új hozzászólás Aktív témák