Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz Alteran-IT #30069 üzenetére

    A csak gyakorlatban működő megoldásokkal egy baj van, h kicsi rá a garancia, h mindenhol működik ... ezért is mondtam, h sztem szakmai fórumon nem kéne javasolni olyat, ami egyszer, valakinél valahol működött, de már ő sem tudja pontosan, hogy hogy. Ha meg nyilvánvalóan ellentmond az elméletnek, akkor ez hatványozottan igaz. Így értettem a szabványosságot.

    A net használat, ki mikor van itthon, ki felügyeli a hálózatot kérdéshez meg megint annyit, h ez nálad nyilván jól működik meg nálam is mert én is kb így állok hozzá, de általánosságban mégsem javasolnám.

    Kényelmesség: ha egy szorgos ember kiás 100 gödröt, a kényelmes meg kifejleszt egy gödörásó gépet, akkor ki vitte előbbre a világot? :)

    A vargalex firmwareok sokkal nagyobb funkcionalitással bírnak és sokkal stabilabbak a gyárinál. Ezt nem én mondom, hanem mindenki, aki ilyet használ. Több, mint 10 éve nem használok routert gyári firmmel, szám szerint ez a harmadik.

    A hálózat sávszél dolognál nem tudom miért keversz bele mindenféle másolási sebességeket, amikor a kolléga kerek-perec kijelentette, h neki arra kell az egész dolog, h a szomszéd az ő szerveréről tudjon filmeket nézni. A most használt legméretesebb formátum is gond nélkül átfér a 100mb-en, a legelterjedtebb (mkv-hd mkv) pedig hatalmas tartalékkal fér át rajta. Ha nekem otthon trönkölve van 4 db gb-es kanóc minden klienshez, akkor mindenkit le kéne beszélni a Gb-ről akkor is, ha neki amúgy elég lenne?

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák