Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Srácok, hogy van most ez a 2FA januártól az OTP-nél? Lehet, hogy ez még igencsak hektikusan működik?

    5 vásárlásom volt az elmúlt 24 órában, ebből 3 Revolut, mindhárom csont nélkül működött (appban kellett megerősítenem).
    Kettő volt OTP-s (webkártyával, telefonszám hozzáadva), az egyik rögtön elutasításra került, a netbankban még csak nyoma sincs (láttam, ahogy a webshop feldobja hogy ügyfélhitelesítés blabla, de se sms, se push confirmation nem jött róla, egyszercsak visszakerültem a webshopba, hogy fizetés elutasítva). A második (Netpincér) sikeres, de semmi ügyfélhitelesítés nem kellett (nem mentett bankkártyával fizettem, szintén ugyanaz a webkártya, mint a webshop esetén). Mindkét vásárlást problémásnak érzem. Az egyiket csípőből elutasította az OTP, anélkül, hogy megkérdezett volna. A másik esetben meg ha megkerülhető a 2FA, mi értelme az egésznek?

    Igen, jól érzitek, rohadtul bosszús vagyok, mert eddig flottul ment minden, most bejött ez a biztonsági faktor, de ahogy látom, eléggé szarul megy. A Revolutnál 3/3, az OTP-nél 2/0, ha azt nézzük, hogy hány viselkedett úgy, ahogy kellett volna.

Új hozzászólás Aktív témák