Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz nomotmo #392 üzenetére

    leírom a sztorim... 2008 márciusban vettem fel asszem 1.3millát frank alapon 7évre kb 135chf/hó-s részlettel... (otp-től) elvileg FIX kamatozású volt és csak árfolyamkockázat szívathat... erre elkezdtek rajta emelgetni... szeptember és december között 3szor... :W majdnem 170frank lett belőle és az árfolyam is magasabb jóval... 20ezrek helyett 33ezret is fizettem már... rohadt egy szemét banda... náluk az ügyfélnek semmi joga nincs, viszont ők akkor és azt módosítanak, amit akarnak... a rajfájzennél viszont ott a lakáshitelem, ők kapásból sokkal korrektebbek, mert tényleg csak az árfolyamváltozás miatt fizetgetek többet... ők előre fél évre kiszámolják mindig a részletet és a közben felmerülő +/- -t a hátralevő időre terhelik rá, hogy ne szívhasson az ember hirtelen nagyot... mellesleg amikor idén emeltek, felhívtak és ajánlottak egy lehetőséget, hogy most 30-40ezres szerződésmódosítási díjat elengednek, ha módosítani akarom a futamidőt... így is 25évre vettem fel, nem éltem vele... de legalább örültem, hogy tisztességesebben bántak velem...
    azt meg bánom, hogy a személyi kölcsönt nem tőlük vettem fel... otp-nél akartam maradni, mert már vagy 10-15éve náluk van számlám, ott vagyok nyugdíjpénztártag is meg minden... de ha előre tudtam volna a következményeket, tuti beintek nekik... nálam eljátszották a becsületüket mindenestől... jah és mellesleg: otp-s szerződés kemény 1lap!!!! raiffeisenes meg vagy 10-15oldal és rendesen le van írva benne minden... (otp-nél a mindenkori üzletszabályzatukra hivatkoznak mindig, amit akármikor megváltoztathatnak :W )

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák