Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Algieba #279 üzenetére

    Mi okozhat spontán izomfájdalmakat, mitôl válhat olyanná egy izom, mintha erôsen megdolgoztattam volna, amikor nem. Most a bal combom nagy izma durrant be, látható is, hogy be van állva, olyen mint egy vastag hurka. A jobb combomban is fáj az izom, de az még nem durrant be. A jobb felkaromban csak feszülést érzek, a bal karomból kiment a fájás, viszont a csuklóm érzékeny, ugyan így a jobb is. A bal bokám külsô felén van most egy tíz forintos, kemény, köszvényes dudor.
    Most csak ezek gyötörnek.
    Magas húgysav szint a köszvényen túl, izomfájdalmakat is okozhat? Vagy mi az oka a spontán izomfájdalmaknak?


    Ui. csak bizarr elméknek!

    Hamarosan kiesik még egy fogam. Valószínleg f csomó alá fogom temetni. Testem eme apró darabkája korán fbe harap. Groteszk, de ugyanakkor borzongató. Egy kicsi porcikámmal eljátszathatom az egész testem temetését, átélhetem a föld alá kerülést kísérô érzést, amit a hullám már nem érezhet.
    Korán szétesek, de így is hosszú életem volt. Kár, hogy nem találtam meg az értelmét.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák