Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz S W A T #7323 üzenetére

    Az operáról szakértők írják szak cikkekben hogy az ie után az egyik leglasúbb.

    Én általában a saját tapasztalataimnak hiszek, nem a sza(g)értőknek. :D

    Amúgy meg a renderelés miatt tűnik kicsit lassabbnak.

    Amúgy azt hiszem már raktam be mérőke adatokat Van a FF-be is meg az operába is.

    Azért ezt sem szabad szentírásnak venni. Tudvalevő, hogy az Opera akkor jelez betöltöttnek egy oldalt, amikor az utolsó kép is betöltődött és az utolsó script is lefutott, míg a Firefox akkor, amikor maga a HTML kód letöltődött, de még nem renderelte le.

    A Safari a legcsalóbb mind közül, ami már akkor betöltöttnek jelzi az oldalt, mikor a domainkérés lezajlott.

    [ Szerkesztve ]

  • cousin333

    addikt

    válasz S W A T #7323 üzenetére

    "Az operáról szakértők írják szak cikkekben"

    Linkelj egyet, légy szíves... :) De ne ám olyat, ahol pár önjelölt "techguru" méricskél mesterséges, és egy-egy böngésző irányába elfogult JavaScript tesztekkel, hanem valóban szakmai jellegűt. Köszönöm.

    Ettől függetlenül valóban némileg talán lassabb (mondjuk biztos nem annyival, amennyivel a nevezett tesztek állítják), de szerintem a renderelés módja/érzete (tehát szubjektív tényező) is közrejátszik. A 10-es meg valóban gyorsabb.

    "az opera magára vessen hogy ebbe nincs ellenőrző."

    Az 10-esben az is van... ;]

    "We spared no expense"

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz S W A T #7323 üzenetére

    "Az operáról szakértők írják szak cikkekben hogy az ie után az egyik leglasúbb. Szóval nem érdekel szerinted mi állja meg a helyét meg mi nem"
    "Szakértők", ja... :D "Szakértők" "bizonyították be" (az idézőjel szándékos) azt is, hogy az IE8 gyorsabb minden böngészőnél, ugye...? :D (nem tudom, emlékszel-e, de az IE8 egyik propagandaanyagai közt szerepelt egy videó, melyben bemutatták, hogy az IE8 szinte mindegyik böngészőnél gyorsabban tölti be az oldalakat... :DDD) Szóval bebizonyítottad, mennyire hiteltelen a szavad, ismét nem bizonyítottál semmit. Hivatkoztál valami ködös dologra, egyetlen árva linket sem adtál az általad "szakcikkeknek" nevezett szövegekről. :N
    A többit mint most látom, Penge_4 és cousin333 már tökéletesen elmondták. :K
    Gondold végig, mielőtt állítasz valamit. :) Vitatkozni meg lehet kulturált ember módjára is, nem úgy, ahogy Te tetted.

    (#7324): "másoktól is hallani hogy lassú." Na, most teljesen meggyőztél. :D
    (#7340): "A 10-es szemre amúgy 2 szer fürgébb sztem FFnél." Döntsd már el, ember... :DDD

    Peace! :R

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák