Új hozzászólás Aktív témák

  • cousin333

    addikt

    válasz Badb0y #2032 üzenetére

    Nem egészen értem, hogy mit szeretnél. Ha a Google keresőmező mellé akarsz egy Google képek keresőmezőt, akkor (rövid kutakodás utáni eredmény, de ez nem biztos) azt tudom mondani, hogy nem. Pontosabban odarakhatod, de akkor 2 alapértelmezett keresősáv lesz (mindkettő az alap Google), amint új fület nyitsz. A listában elérhető minden beállított kereső, de az alapértelmezettet fogod látni először.

    Bármelyiket alapértelmezetté teheted (de egyszerre értelemszerűen csak egyet):
    Ctrl+F12 -> Keresők -> kiválasztod, hogy melyiket szeretnéd -> Szerkesztés -> Részletek -> kipipálással tedd alapértelmezetté

    Egyébként meg megszokás kérdése. Én pl. azt az egy keresőmezőt sem használom (első dolgom, hogy eltüntessem), mert ott van rá az URL sáv, ami ugyanolyan jól működik, és mindig pontosan azzal keres, amivel akarom :). Ráadásul jobban kézreáll, FF-el, IE-vel csak a macera van, hogy oda kell klikkolni, ha keresni szeretnék (lehet, hogy van rá billentyűzet kombináció, de én alapvetően ''egeres'' vagyok).

    [Szerkesztve]

    "We spared no expense"

Új hozzászólás Aktív témák