Új hozzászólás Aktív témák

  • szpeti40

    addikt

    válasz amargo #17883 üzenetére

    "Mi a cél?"
    Az, hogy ne kelljen portszámokat megjegyezgetni (31 konténer fut jelenleg), ha már amúgy is vannak aldomainek kiengedve amiket használok, akkor az érzékenyebb konténereket is tudjam nevesített aldomainről megjegyezhetőbben elérni (pl, netdata.example.com), de azért kintről ne szolgálja már ki a proxy.

    "Forbidden-t honnan kapod? Mert, ha nem a tartományból, akkor helyes az üzenet, hiszen pont ezt akartad elérni, hogy csak egy engedélyezett tartományból tudjad elérni."
    Természetesen az otthoni hálózatot engedtem (192.168.1.0/24) és ott is próbáltam elérni több eszközről is, valamint inkognitó módból is, de 403-ra fut.

    "A LAN címek egy tartományba vannak rendezve vagy csak 1-1 gépnek szeretnéd engedni?"
    Az egész otthoni alhálót engedélyeztem, de egy adott IP címmel próbálva sem ment.
    Próbáltam VPN-ről és annak is engedélyeztem a hálózati címét, de ott is 403.

    De ha meg ACL-ben hitelesítést adok meg és azt rakom az aldomainre, akkor az tökéletesen megy, kéri az a user/pass párost azonnal.

    #17884 Horvi: Én nem használom, de a vaultwarden alapból kér hitelesítést nem?

    [ Szerkesztve ]

    Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

Új hozzászólás Aktív témák