Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz szpeti40 #14020 üzenetére

    Hi, naggyából összefoglalom neked, így egyszerűbb.

    Proxymanager vs Traefik vs Swag(Régi letsencrypt): Funckióra amire használnád ugyanaz, csak más a felület illetve az egyes konténerek kezelhetősége.
    Aki most csöppen bele, és nem szeret mókolgatni annak swag vagy proxy managert anánlom, de inkábbb proxy managert.
    Proxy Manager telepítés: Link

    Nekem normásan úgy ment, hogy a config.json fájtl létrehoztam, majd a konténert futtattam a szokásos paraméterekkel melyek le is vannak írva. De youtube-on több találatod is lesz rá : 1,2

    Duckdns vagy saját router címeddel leet kisérletezni azok ingyenesek.
    Első körben azért mondanám, hogy ezekkel próbálkozz, mert ha gond így könnyen kitapsztalhatod az előnyöket és hátrányokat.
    Duckdns 2 perc tényleg, 5 sumdomaint támogat. Vagy csinálsz egy olyat duckdomainel, hogy:
    subdomain: plexdomainneved.duckdns.org,nextdomainneved.duckdns.org,...
    Subfolder esetleg? =>domainneved.duckdns.org/plex vagy /nextcloud / qbitttorrent

    ezeket Proxy manager esetén nem próbáltam régebben swaggal kisérleteztem ott sikerült, igaz pont a Plex lesz az amivel picit szívni kell mert ott nem sima ip-vel éred el hanem NAISIP/web elérési úttal.

    Cloudflare-hez megbízható domaint én is a namechneap-en vettem de tudtommal vehetsz bárhol. Konfugiruláshoz van egy csomó video (dbtech youtube oldala , weblapja)

    Traefik-et kezdőknek nem ajánlom mert igaz a honalpon elég sokminden fennvan, de kicsit bonyolultabb mint a többi.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák