Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz zolikaDB #72938 üzenetére

    Igen, ilyenröl olvastam én is, a technikai hátterébe én Sem ástam bele magam, illetve korábban olvastam cikket, hogy ugyanebböl a márkából egy ideje a komolyabb navi-kat is lopkodták középkonzollal együtt, mert akkora piaca Volt/van. Nyilván egy jó Casco-val ki lehet védeni ezt, nem is vitatom, inkább maga az döbbentett meg, hogy azért egy ilyen szereléshez mottetö felnyit, lökhárító leszerel, majd lámpa kivesz, plusz ugye riasztó kiiktat, nem az a 3 perces mutatvány, de mégis simán kivitelezték a kertvárosban.
    Mikor este mentem haza az autó természetesen nem volt már ott, de a parkolóhelyen a földön szanaszét hevertek a patentok, csavarok, rendesen felkészült népek kapták ki öket.

  • Declare

    őstag

    válasz zolikaDB #72938 üzenetére

    Amit ember véd le, azt ember fel is fogja oldani :) "elvileg" sok mindent nem lehet, de nem gondolom, hogy ez visszatartja majd az autotolvajokat egy olyan darab ellopasanal, ami ujjonan fel millios tetel ha potolni kell.

    Rohadt egy dolog :((( de az se különb, amikor a felniket viszik el. Egy 20 as bimmer felni mondjuk ugyan ugy böven fel millio feletti tetel. Most is volt egy eset, hogy egy markakereskedes elött parkolo nem tudom en hany db autorol reggelre leszedtek a felniket. Gondolj bele, ha megvan (marpedig nyilvan megvolt nekik) a biztonsagi kulcs a kerekhez, par ember nehany ora alatt sok millio forintot tud ellopni :(((

    (#72944) Szada85 cascoval valo "kivedes" is erdekes kerdes. Igazabol elöre, reszletekben kifizeted a majdani károdat :) Ha ellopjak nehany honap utan nyilvan jo biznisz, ha egesz eletedben mindenre cascokat meg biztositasokat fizetsz, de soha nem törtenik semmi, akkor meg masok karat is te fizeted. En mindig azt mondom, hogy a casco, meg biztositas persze jo dolog, de a biztosito tarsasagok örült jol elnek es abbol, hogy sokkal többet fizetnek be az emberek, mint amennyit ök visszafizetnek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák