Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    válasz Findzs #30440 üzenetére

    Na igen, én alapvetően nem városi autót keresek hanem olyat ami alkalomadtán egy hétvégi Budapest-Pécs vagy Budapest-Nyíregyháza út alatt sem jön zavarba, ezért nézegetem inkább az 1.4-es motorral szerelt modelleket.

    Let the Zone take me if I am.

  • Declare

    őstag

    válasz Findzs #30440 üzenetére

    :DDD
    "én ahogy egyre idősebb vagyok annál inkább veszek a felhasználásomnak leginkább megfelelő doolgokat, pl. pc, kocsi, ház fiatalabb...." na itt én azt hittem az jön, fiatalabb feleség :DDD. De aztan rajöttem, hogy az majd a következö lepcsö....ha meg sokkal idösebb leszel, akkor jön a kapuzaras, a kabrioval es a fiatalabb feleseggel :P :DDD

    Autoztam egy 2500 km t a kis astraval, majd összeszedem a tankolasokat, es jövök a kiertekelessel :)

    Viszont az a rohadmanyos szervizkulcsos narancsos lampacska megint szivatott :((( , plusz a szerelöm kiolvasott egy P0301 hibakodot, ami valami szikra problema. Picit volt idöm neten keresgelni es azt talaltam hirtelen, hogy lehet tovabbra is gyanusitott az EGR szelep (nem volt idöm most pucoltatni+azt hittem a problema megszünt), de lehet a gyetya is, rossz esetbe valami trafo hid vagy mi a szösz, ami költseges cseres...majd utananezek alaposabban. Ami erdekes, hogy ha sietösen haladok (pl 160-180), akkor semmi gond es utana Magyar autopalya/közut tempon sem jelentkezik semmi egy jo par 100 km ig biztosan. Viszont ha ilyen nyugisan megyek, akkor egyszer csak rajön es akar fel/negyed orankent jön a kis lampacska....motor ujraindit es hiba megszünik. Ha utana megint meghajtom egy picit utana megint jo par 100 km ig semmi hiba semmilyen temponal.....ha valakinek van barmilyen ötlete, akkor ne tartsa magaban legyszi :)

Új hozzászólás Aktív témák