Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozso68

    senior tag

    válasz zolikaDB #17276 üzenetére

    Egy másik topic-ban neduddki-val hosszasan tárgyaltuk a témát. Nekem 1.6 Astra-H kombim van, arra végül Michelin Primacy HP került, az ő tanácsára, mivel ő már egy éve nyúzza szintén azt a típust. A másik jelöltem a Dunlop SP Sport Fastresponse volt, de az Astra szerintem kicsit keményebb rugózásához a komfortosabb, és csendesebb HP-t választottam. (205/55R16).
    Mondjuk ez prémium kategória, biztosan van valamivel jobb tapadású, de futásteljesítményben nagyon ott van, valahol a kompromisszumot meg kell húzni. Mivel nem egy erőgépre kell, szerintem neked sem lenne rossz választás.
    Mondjuk a téli 15-ös felnikre a Dunlop Wintersport 4D került, az a sportosságával kimondottan bejött.
    Szóval a felniméret is fontos.
    Rengeteg tesztet átolvastam, és gumisokkal is beszéltem, szóval Te tudod... :) .

  • neduddki

    nagyúr

    válasz zolikaDB #17276 üzenetére

    HI!

    akkor celozzuk meg a 185/65r15-ot es ebbol s =1&s[]=1]liastabol az elso ajanlatom a Pirelli P1, ha atmesz gummedli totyikba az elod p4cintrol aradozok boseggel:- )
    kicsit lejjeb kleber hp3 /-2khuf/db/, barum darabb mint a pirelli, tobbirol engem ne kerdez, szemetkategorianka tartom
    amugy 2 eve hazhozszallitassal egytutt volt 44rugo a 4db 185/65r14 p4 kicsit felmentek az arak
    en Joanyameknak azert raktam Primacy-t mert hijjaba puhul a energysaver nemzedekrol nemzedekre /tavajj 4. volt, iden gyanus, de micslen.hu szakmabelit meg nemertem el/, es nekm az a velmeneym, hogy a legfontosabb a vizes fek, utanna a tobbi vizes tulajdosnsaf, a szarazok majdnem tok mindegytek mert egy atlagos sofor sokkal hamarabb elrheti a hatarat vizen, akar figyelm,etlensegbol, akar egy kulso korumney /pl. nyomvaju/ hatasara mint szarazon, amugy nem baj ha feken leveri a g-t:- ) /1.1-1.2g-t azert mar csaktudnak ezek is/

    udv

    neduddki

    mod: Calogero: hidko jo, drag mint a dog, meg kicsit kemeny is, de nagyon jo gummedli, ts810rol meg kar sokat beszlni:- )

    na ezert mondom, hogy mashol ismeg kell nezni, brilinatis2 15rugo, rainexpertje DonPregopnak van, meg ken tudni, hogy mi lett, mert volt vele hamlasi gopndja, de en csak idaig tudom, hankook k425 az eco guummedli, otobild tavajji nagy testjeben volt,
    linkelve gummedli totyikban

    [ Szerkesztve ]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák