Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaresz002

    aktív tag

    válasz zolikaDB #16494 üzenetére

    Német rendszámos az autó, nem vitte haza.
    hát nézőpont kérdése....én jobban elhiszem az itteni embereknek amikor azt látom hogy egy autoban pl: 490ezer van, ez a baja,meg az a baja..... ahogy elnézegettem a kereskedésben az autokat, egytől egyik mind retkes volt, a motortereik nem voltak átmosva 8szor majd kiwaxozva,ahol olajfolyás van,ott az van... a belsejük poros, kivülről annyira voltak voltak tiszták amennyire az eső lemosta őket. sőt az alufelniken is rajtuk volt a fékpor. szerintem itt nem úgy vannak vele mint otthon ha beviszel egy autót eladásra, hogy csilli-villire nyalják, eltüntetik az olajfolytokat,visszaütik a kilométerórádat 280ezerről 80ra :) mondjuk ez az én véleményem.bár hely és szerencse függő :)

    ebben a Vectrában 180ezer km van óra szerint,vezetett szervízkönyv, alufelni, ABS, szervo, légzsákok elől és oldalt, közponi zár, elektromos tükrök, 4 el.ablak, vonóhorog, ködlámpa, 2 gyári kulcs, klíma, 4 nyári gumi és 4 téli (olyan 80%-ak) egyetlen szépség hibája van az autónak: a bal hátsó sárvédőívnél és a bal hátsó ajtó küszöbnél van 1-1 kisebb rozsdafolt.

    ××XXx××‎"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!"××XX××

Új hozzászólás Aktív témák