Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz peet137 #108621 üzenetére

    16,5-es kiemelő kerettel belemegy. :K
    Sima MDF keret, bárhol kapsz kb.

    A csipogók maradtak azokkal nem akartam most foglalkozni. Alkalmasint lehet cserélem az egészet nagyobb szettre csipogóstul. De előbb el akarom dönteni mennyire hosszú távra tervezek a H-val. (Marad 6-7 évet amíg van alkatrész vagy 3-4 év és jön egy K 1.4T)

    Egyszer, hogy tudjon vágni frekit na meg, hogy legyen magasjel bemenete. Másképp kell vegyél még külön jelátalakítót is. Kérdésre, igen mindkettőt elvittem hátra eleve külön külön oldalanként van az erősítőbe bevíve. :K (Csatlakozót levágtam, rátoldottam és azt vittem hátra végig.)

    Kétutast ne vegyél, hamar lesz mély hiányod. Valami közepesen jó minőségű komponens szett + akár egy kis aktív láda. (Blau nem rossz nekem volt, ebbe a méretbe szerethető ha nem a légnyomás verseny a cél. Valamint a kis Blau pl direktbe köthető a hangszórók magasjelével. De keress rá van ~40-50 közt elég sok opció JBL és Alpine is amik nem rosszak. :K )

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák