Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manu75

    aktív tag

    Kéréssel fordulnék ha akad Sony A83J, 80J tévé tulajdonos és Netflixet használ, megnézné nekem, hogy a Csé mint család sorozatnak milyen színű a felirata? Nálam fehér szín beállítás mellett mégis szürke színű ami sokszor olvashatatlan. De csak ennél az egynél van, minden más Netflix vagy egyéb tartalom rendes felirattal jelenik meg.

    Most váltottam oled-re vártam az új led tévék árait de mivel csillagos égig érnek, lett belőle ez a tavalyi oled modell. Majdnem megvettem az xh90-et mivel csábító 230k volt az ára, gondoltam az is előrelépés lesz egy 6 éves tévé után, nagy butaság lett volna. Sajnos a közelben sehol nem lett volna lehetőség megnézni egy ilyen tévét Média van csak 50 km-re de ott meg Samsung meg Lg-vel van teli az egész. Meseszép képet ad főleg a most induló Diseny+ valami elképesztően szép. Nálunk a tévéadás koaxon jön elosztó után (több tévé miatt) egyből a tévébe, igazából rosszabbra számítottam de egész tűrhető az is, ez helyi szolgáltató. Ha szolgáltok valami hasznos tanáccsal használattal vagy bármi egyébbel kapcsolatban szívesen fogadom.

  • manu75

    aktív tag

    Köszönöm a válaszokat, a Netflix felületén már mindent kipróbáltam azon túl vagyok hiába váltok színt pl. sárgára akkor sárga lesz stb. más betűtípus is megvolt amikor újraindítom a Netlixet át is vált, de ha fehérre állítom mivel azt szoktuk meg akkor az bizony szürke lesz ezen a tévén. A többi tévén mind fehér felirattal jelenik meg ami a házban van, pc-n is csak ezen az oled tévén szürke és csak ez az egy a Csé mint család. Hátha valakinek van ez a kombója és meg tudja nézni nála milyen.

    salapp: Köszi az írást hévégén végig fogom próbálni, a calmant sikerült is így megcsinálnom akartam is kérdezni mégis mit kéne csinálni nem jött le, hogy böngészőbe írjam be amit a tévé kiad címet. :) De megvan a 2 plusz mód jól fog jönni majd az HBO-ra beállítom.

  • manu75

    aktív tag

    Nálunk csak a locsolás elvisz most 100kwh havonta de ennek is megvan az előnye. :) Az új tévét meg majd nem nézzük. :)

Új hozzászólás Aktív témák