Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cs.zs.

    addikt

    válasz b. #93212 üzenetére

    Egymás mellett megnézve/meghallgatva lehetne igazán jól dönteni.
    Mindenki választhatna saját ízlés/preferencia szerint.

    A fényerő meg becsapós. Ebben a kategóriában már a legkisebb fényerejű is bőségesen elég.
    Én marhául világosítok. LG 55C31LA
    Haveromom átjött, megnézte, neki ez sok, bántja a szemét.
    Jelenleg Fekete fényerő 100/ kb 65, Oled pixelek fényereje 100/80-85.
    Ha a redőnyt leengedem, ez mehet lejjebb.
    Ha átmegyek hozzá, az övé full sötét, egy sötétebb ruha csak egy sötét folt. Neki úgy a jó. Nem vagyunk egyformák.

    Én elhiszem, hogy a Samsung meg a Sony mégnagyobb fényerőt tud. Miért ne tudhatna?
    Sokszor úgy tűnik egy-egy megfogalmazásból, hogy az LG kevés lehet.
    Nem az .

    ...itt kérem mindenki!

  • dropi

    aktív tag

    válasz b. #93212 üzenetére

    Volt 806, korábban, azzal valóban elégedett voltam. Lehet, hogy ezt meg is nézem, a Telekomnál van 718 436-ért. De Philipseket nem követem annyira, ez fényerőben nagyon elmarad a C2-től mondjuk? Az nekem elég lenne, nem kell a Samsung fényereje. Bár egy dologban biztosan jobb a Samsung a tapasztalatok alapján: Tudok játszani a Tomb Raiderrel delelőtt 10-kor is (délkeleti tájolású nappali, L alakban üveggel a tévé mellett) :D

    undercover : Tettem ki képet, ahogy egymás mellett van a két tévé, és akkor mindent kiprobáltam. A mozgás megjelenítésen az interpolációt értem, amit én mindig minden tévémen maxra nyomok fel, én így szeretem. És azt vettem észre, hogy a Samsung ebben sokkal jobban elmarad a C2-től. De igaz ez a youtube-ra is nálam.

    Philips 55OLED718/12 - Xbox Series X - Google Pixel 7 Pro - Xiaomi Watch S1 Active

Új hozzászólás Aktív témák