Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz dgyuri0123 #87906 üzenetére

    Akkor boncolgassuk meg a logikai bukfenceket kicsit.

    De van még itthon vagy 5 db töltő a korábbi telefonjaim maradékaként.

    Tehát el lett adva 5 telefon töltő nélkül, amihez venni kell valakinek töltőt. És igen, halmazábrázd fel a dolgokat, valahonnan a töltő mindig hiányozni fog ha ezt körforgóba rakod :K

    Mi a francért akarnék még egy töltőt?

    Elromlik. Lassan tölt. Szimplán nem tölti az új telódat. Sima USB-s és nem type-c csatis. Ilyesmik. És van még bőven.

    Soha egy töltőm sem romlott el. Amíg élek, nem kell már töltő, mert minek?

    Leírtam, buborékvéleménnyel nehéz harcolni. Pusztulnak rendesen :K

    És igen, szerintem tudják a gyártók is, hogy mivel kb. 10 éve nem változott a töltő szabvány, így több milliárd töltő lehet az embereknél világszerte.

    Hogy a mi nem változott?

    De ugye a magyarnak az a lényeg, hogy legyen minden szar az új telefonjához, mert a régi töltő snassz egy 400 ezres új mobil mellé. Nem úgy megy át rajta az áram, mint egy újon... :D

    Ebben pont igazad van, nem úgy megy át rajtuk, de még mennyire nem :B

    Kábelt is kb.5 éve vettem utoljára az Ikeában. Kicsit már kopott, kicsit laza, de működik, tölt.

    Király. Na, hát akkor innen mondom, hogy a valóság viszont kinyitva a világot nagyon más :P

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Pro Koryak

    addikt

    válasz dgyuri0123 #87906 üzenetére

    Csak az LG nyomja ezt a külön megvehető 1-2e Ft-os talpat 20x áron! a "G" szériával, ami alapból Pana/Sony/Philips felsőbb kategóriás árszinten van + vegyél hozzá talpat, ha nem akarod szétfúrni a falat.
    Én is most a 65G3-at venném és nem akarnám falra tenni. :(

    Más(oknak):
    telefontöltőd meg lehet van otthon 3-4-6 éve, de az csak 10-15wattal tölt, az újak meg 50-120wattal. Azaz venni fogtok azt is, ha nem adnak az új telóhoz. Szóval ezt is bemagyarázták, hogy mennyire védik a Földet, holott lehúzás, ha tetszik ha nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák