Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz b. #80741 üzenetére

    Mi? : )"Philipsnek elég jó amúgy is az erős SOC miatt."
    Majdnem azt megtévesztett, hogy a soap effektre gondolsz : d de a SOC alatt csak a chippet érted a tvben ugye? Szakmai geek nyelv rulez : d

    Engem a téma foglalkoztat és amit tapasztalok eddig. A két linket nézd meg. Illetve amit Vhiktor is említ a videóban. a OLED stutterelése mint állat.
    És sajnálatos, ha a OLED kicsit elvérzik ilyen téren a többi panel mellett : (

    SDR-nél még nem sikerült jól belőnöm a mozgásmegjelenítést, de a linkelt posztban ezt kifejtettem.
    Lényeg: hogy ne legyen túl gyors a kép, de ne is akadjon szakadjon - stuttereljen.

    Olyan is volt, hogy oké nem akadt, normális 24p élmény kezdett meglenni, de bizonyos mozgásoknál egy adott képen belül is volt, ahol gyorsított volt a mozgáson. Pl. egy két ember beszél, mozog a képernyőn, tárgyak is mozognak, az mind rendben van, a kép másik részén gyorsabb mozgás - pl jármű bejön ugyanerre a "képre" az már gyorsított felvételként gurul be. Nekem az már nem jó : D - tehát nem egyforma segítséget adott úgymond a képen belül, hanem azokat is különböző formában "alkalmazza" Tehát nagyon ügyesen szedi elemeire a képet a tv, és van ahol jó volt már, máshol elrontja. Ott lehet/kell játszani a beállításokkal I suppose. Melyik Motion csúszkát vedd lentebb, melyiket fentebb.

    @blakey: Ez vetette fel bennem a kérdést, hogy a panel stutterelése, tényleg ennyivel több lenne, egy nyamvadt LED-hez képest? - Vhiktor a tesztjében, amit linkeltem beszél erről - majd meghallgatjuk max, jobban ért hozzá mint én, meg ti is, pusztán csak amit tapsztalok és/vagy láttam videójában azon kattogok : d

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák