Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djg

    aktív tag

    válasz Strezi #7689 üzenetére

    Ettől tartottam én is. A fájlformátum amúgy mkv és azokat viszi szépen, sőt BD állomány is lejátszható mappaszerkezeten keresztül turkálva kicsit!
    De akkor itt az állományban lévő információk némelyikével adódhatott gondja...? Mondjuk az Atmos hangot furcsállom, mert a tévé honlapján nagy betűkkel támogatva van az is. :F

    Sajnos USB-s külső HDD-m nincsen, hogy kipróbáljam, de amúgy terveztem venni egyet, viszont mivel tudtommal attól még az is a belső lejátszót használná, ezért nem értem mitől kéne mennie azon keresztül...?
    Ezt mondjuk azért jó lenne tudni, mielőtt veszek egy ilyen HDD-t, már csak a méretválasztás miatt is.

    ipv6 beállítást nem találtam a routeren. De központilag megoldották, egy rövid telefonba került most csak. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Strezi #7689 üzenetére

    Nekem atmost zokszó nélkül viszi a belső, igaz smbvel nem a vacak dlnaval használom (mármint lejátsza, de ugye miután belső lejátszó és csak hdmi arc vagy optikaival köthető erősítőre, ezért nem atmos hd hangot kapok, csak normálisat, de ugysincs atmos erősítőm meg hangfalam uh ez nem is érdekel :) )

    (#7675) claire78 Mégis mi az az igény, amit csak külső lejátszó old meg? a hd hangopn túl? használtad már a webos 3at :D? Azért kérdem, mert én a popi vtenemet adtam el (elötte volt nekem is 400 pl), nem azért mert nem tud hdr-et (addig úgy voltam vele, h ami hdr, az megy majd belsőn, minden más a popin) hanem azért mert a popi lassab, nyögvenyelősebb a menüje, kényelmetlenebb használni, cserébe a belső ugyanúgy mindent megeszik ison kivül (meg ezek szerint 48fps-es tartalmat se szereti, de ezt meg se próbáltam :D) s fut rajta a plex, így ugyanazt a háttérinfot érem el (melyik filmet meddig néztem, mely sorozatomnál hol tartok) a tévén, laptopon, mobilon, mindenhol, akár neten keresztül is... Ehez képest a popi baromi lassan állt fel, baromi lassan ment a menüje, nem elérhető máshonnan h mivel hol tartok, külön távirányító kell hozzá (vagy logi harmony, de azt is eladtam pl, mert a magic remote jobb sokkal) s ugyanazt a képi világot adja, ugyanúgy megeszik mindent s kadenciahelyesen lejátszik, max nagyon minimális különbséggel amit kb 40cm-re veszek csak észre :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák