Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsa74

    senior tag

    válasz salapp #73989 üzenetére

    Nekem nagyon egyszerű volt a választás pl., mert Ambilight-hoz vagyok "kötve". (A barkács megoldások nem izgatnak, tudom, hogy léteznek.) Az előző tévém az 55POS9002 volt szintén a Philips-től, amit 4 éve vettem. Szóval az ambi miatt csak Philips lehetett és mindenképpen nagyobb kellett, de megvolt a keret, hogy 500 a max. Ez kis is szűrt kb. mindent és csak a 65OLED806 maradt, és az Alzánál pont jól megkuponozták. (vagy most lett volna itt az idő, mert máshol most lett 5 kiló). Természetesen megnéztem a teszteket, többet is, de mivel fullos 2.1-es hdmi-k vannak rajta és így gémerkedni is jó az új konzolokkal, nem nagyon izgultam semmin, gondoltam, 4-5 év alatt fejlődött annyit a tech, hogy csak nézzek ki a fejemből, akármit tud is a tévé. És kb. így is lett. Már tud Dobly Vision-t is, 120 hz-t, VRR-t, az Android végre rendesen működik, a távkapcsból lefaragtak vagy egy kilót, a gomboknak van végre normális nyomáspontja, háttérvilágítása és nem kell a távkapcsot az egyetlen infraportra irányítani, hogy érzékelje a tévé, szóval tiszta öröm és bódottá. :D De a legnagyobb döbbenés, még mindig az a plusz 10 col, hogy így mekkora. Persze tudom, hogy hamarosan megszokom és megint kicsinek fog tűnni. Szerencsére a falam nem tud nőni...

    Az MM-ről jut eszembe, hogy az okos bácsik, amikor az előző tévét vettem, közölték, hogy az OLED nem is tud hdr-t, ezért gémingre nem alkalmas. Micsoda igazságok és összefüggések... LOL Ja és mondták, hogy mindenképp Samut kell vennem. :D

    Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

  • Vhiktor

    Topikgazda

    válasz salapp #73989 üzenetére

    Igazad van, nem szabad ezeket szentírásank venni, illetve sok esetben ezek a különbségek nem számottevőek, lehet, hogy az átlag felhasználó ezt nem is látja, de a teszteket végzőknek valami alapján csak pontozni/véleményezni kell.

    Én azt mondom, hogy a mai oledekkel nem igazán lehet mellé lőni (mondjuk, hogy a Hisense milyen azt nem tudom, mert azzal még nem találkoztam).

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Új hozzászólás Aktív témák