Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz Vhiktor #69180 üzenetére

    Hát nem tom, nekem a kiállított darabnál pont a mozi képmód nem tetszett, hanem a normál jött be. Számomra az a legtermészetesebb.

  • fulton

    addikt

    válasz Vhiktor #69180 üzenetére

    Igen a calmant használtálk. A Tv.t majd holnap hozzák ki. Most még nincs nálam.

    Szerintem a majom gyerek lelőtte, vagy megaszkította, mert láttam hogy matat ott valamit a végén. Aztán jött oda hogy nah csomagolhatja? mondom már kész? azt mondja. kész.
    Előtte is bajlódtak 2 en nem értek egyet, elindult majd meghiusult hogy nincs csatlakozás aztán nehezen 3 jára elindult, eskü mintha elsőnek csinálnák. A gyerekre csak rá kellett nézni, nagyon el volt szálva. Illem 0. Csak azt tudta nyögni hogy így a biztosítás meg úgy. Hiába mondtam, hogy köszönöm de nem kérjük, erőszakosan tolta tolta...és hogy akkor írjam alá "itt" hogy lemondok a garanciáról és az 1 millióról. Mondom miről beszélsz?. Írjam alá..természetesen nem az volt a papiron.Az volt a szándéka hogy bekavarjon, megborítson..idegesítő volt.
    Plussz még olyan papirt adott amin az volt hogy én az elszállításról gondoskodom, és sértetlenül átvettem a terméket (mikor percekkel előtte is mondtam hogy szállítva kérem). úgy hogy másik papiron meg adta a 7000 ftos szállítási díjat. Úgy szóltam neki, erre mondja: "végülis az mind1, jól van az". teljesen szétszórt volt. Mondom nem mind1, ez nekem így nem jó. Úgy húzta le és javította. Akkor a hiteles pi*a megkérdezésem nélkül bele akarta venni a hitelbe a hitel biztosítást ami havi +4000 ft hogy akkor lesz xy a törlesztő és + 4000 a biztosítás és már ment volna tovább mire félbe szakítottam és kérdeztem, maga most miről beszél?..mi ez a biztosítás ....mondtam nem kérek ilyet, és neki állt győzködni, mire mondtam hogy NEM KÉREM. Vörös fejjel mondta jó... és sorolhatnám..a jótálási jegyről egy szó sem esett, senki nem mond semmit, mindent neked kell kideríteni. Elől a fizetésnél kérdeztem hogy a jótállási jegyet hol kapom, mondták a tv-seknél, tv nél kérem, itt nem adnak, menjek vissza a vevőszolgálathoz ott adnak, az ottani srác kezembe nyomott egy papirt amire ráírta nagy trehányan a termék megnevezését és ennyi, pecsét , de mindent egyhelyre. Kiolvasni sem lehetett mi van oda írva, mire jeleztem neki hogy adjon másikat normálisan kitöltve, közölte hogy , olvasható. Mondom olvasd már el nekem mit írtál ide akkor...erre írt egy másikat, aztán hátat fordít és odanyögi viszlát.. ennyit a hozzá állásról. De ezen sincs ott a serial szám, majd ráírom én. orbitális fejetlenség ami a MM ben ment. Egy nagy 0 amit ott csinálnak minden téren - amit én tapasztaltam. Ott annak jó vásárolni, aki * hülyén bemegy mert venni akar egy tv-t mint egy darab hust..,
    Ez az egész amit tapasztaltam, a hozzá állás, odafigyelés teljes hiánya, ki*ttul idegesítő egy 1 millás tv-nél. Ha nem tájékozottként mész oda, lehúzhatod magad.
    és tudnék még mesélni, de elég ennyi off sok is. bocsi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák